• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Minichamps

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#4
No to jeśli wydadzą to co jest zapowiedziane to chyba zabraknie mi kasy. Modele zapowiadają się kapitalnie...
 

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
#5
SPORE wydatki będą oj spore. Ale co poradzić, takie hobby :) Oby w większej serii to wypuścili!
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#14
@Mafo Z MInichamps'em i zapowiedziami to jest różnie, czekam na i3, i8 i Teslę któryś już rok. Ratuje ich tylko jakość.
Wiem, wiem... W ich przypadku to trwa, ale czekać się opłaca. Mam kilka ich ostatnich miniaturek i jestem pod wrażeniem jakości. A dodatkowo wydają modele takie, których nikt inny nie wydaje.
 

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#15
Widzę,że w zapowiedziach są starsze rownież wersje Lamborghini,wiec mam nadzieję,że może w przyszłości pokuszą się też o zrobienie nowszych:)
 

Podobne wątki