• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

JGT & Jan-Kol - małoseryjne modele taboru

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
Tutaj "nowa generacja" dotyczy raczej w większej mierze zastosowania sprawdzonego i niezawodnego napędu z ST44 wraz z dopasowaną pod to ramą wycinaną laserowo-i fakt, że modele są z spod "mojej ręki"-czyli odwrotnie jak było dotychczas w temacie 21.
W razie czego proszę na PW :)
 

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
Umknęła mi wiadomość od Hardtech-przepraszam, ale już odpisałem. Fakt, na forum zaglądam bardzo rzadko, tylko gdy mam coś napisać lub pokazać, a teraz mam jeszcze znacznie mniej czasu niż wcześniej.

Dla zainteresowanych mam nowe zestawy do montażu chłodni 202Lc-chętnych zapraszam na PW.
 

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
Noszę się z zamiarem ponownego uruchomienia zestawów do montażu wagonu Gags. Nowa wersja, także na epokę IIIc i IV. Jedynym warunkiem jest zebranie odpowiedniej ilości chętnych. Zleciłbym tą epokę, która zbierze największą ilość zainteresowanych.
Tak więc jeśli jacyś są to zapraszam na PW po szczegóły.

A ten KONIEC wcale nie musi oznaczać prawdziwego końca.;)
 

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
Kolejne modele przeze mnie popełnione na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy :)
ET21-495
[DOUBLEPOST=1444905915][/DOUBLEPOST]ST44-854
 

Załączniki

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
ST44-1500 (jak wiadomo, ten gagarin był wyjątkowo wyposażony w wózki od BR232)
i ST44-777
 

Załączniki

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
M62-1151 PPM-T
oraz

M62-1296 Orion Kolej. Oznaczenia opracowane przez Kolegę "CoCu" Irka Garbolińskiego.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
I na koniec-trochę podniszczony ST43-170


Dla zainteresowanych:

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zestawami do SM41, ET22 (wersja nowa i stara, z balastem lub bez), ET21 (z balastem lub bez) To zapraszam na PW. Niektóre z tych modeli prezentowały osoby jako "relacja z budowy".
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 66
Tabor 13
Tabor 13
Tabor 35
Tabor 36

Podobne wątki