• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości IXO ciężarówki 1:43

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#22
W necie pojawiły się kolejne zdjęcia Macka serii R ze sleeperem:

Mack R-series IXO.php.jpeg


a także Marmon-a:

Marmon IXO.php.jpeg


Plany wydawnicze IXO się przesunęły także na razie czekamy.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.058 140 0
#25
Czy ten Mack jest tym czym myślę? Tzn jak czytam net, to miał być tym co myślę. Ale i tak jest fajny ;)
 

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
#26
Niestety nie jest. To karykaturka zrobiona z tego co mieli, ale że czasy mamy jakie mamy to brać modelarsko-kolekcjonerska i tak będzie to kupować :rolleyes::confused:
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#27
Czy ten Mack jest tym czym myślę? Tzn jak czytam net, to miał być tym co myślę. Ale i tak jest fajny ;)
Tak jak kolega @zyraf82 napisał. IXO poszło na łatwiznę i na poprzednio wydany model nałożyło sleeper. Żeby odwzorować "Gumową Kaczkę" z filmu Convoy, to trzeba przedłużyć ramę, zlikwidować lustra na błotnikach i zmienić grill. Wtedy będzie tak jak z filmu.
Ja po cichu liczę, że w gazetkowej serii wyjdzie ten Mack R z naczepą cysterną. Wtedy może będzie lepiej odwzorowany.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#28
Co prawda to nie IXO i to nie nowość, bo model był już dostępny i się wyprzedał... Ale może ktoś będzie zainteresowany.
Kiedyś robiłem zakupy w tym sklepie i od czasu do czasu przysyłają mi co będą mieć nowego w sprzedaży. No i właśnie wczoraj dostałem maila, że ma pojawić się model amerykańskiej ciężarówki Mack M67 z firmy NEO. Skala 1:43 Poniżej link do sklepu:
https://benbenmodels.com/products/n...009&utm_medium=email&utm_source=shopify_email
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#32
Model ciekawy, dzięki swoim kolorom, choć nie do końca, bo znów matowy grill (notabene co im świta w głowie, że robią matowy grill?:cenzura:), no i niepomalowane na pomarańczowo światła na dachu kabiny... Czyżby brali za wzór mistrza niepomalowanych elementów czyli Herpę? :eek::ROFL:
 

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
298 0 0
#34
Generalnie te odgrzewane co chwila kotlety miałyby sens gdyby zostały wypuszczone jednocześnie. Każdy wybralby sobie kolor który go kręci. A tak każdy kupuje tą piewszą opcję. Pozostałe opcje kolorystyczne pomimo że czasem nawet ladniejsze to potem kiszą się na półkach sprzedawców.. Bo jakoś nie wierzę, że dużo kolekcjonerów kupuje wszystkie te kolory - te modele są po prostu za duze do takiego typu kolekcjonowania. Sam pozbyłem się ze stratą kilku modeli z pierwszego wypustu na rzecz nowego koloru, ale na dłuższą metę wiadomo ze się to nie opłaca..
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.058 140 0
#35
Dla mnie są "nowe" bo nie znam poprzednich wypustów. Z miejscem na półce tez problem, ledwo mieszczą się osobowe resoraki z gazetek :D
Wrzucam zdjęcia nowości w dział nowości ;)
Ale ten COE nawet fajny jest ;)
 

Podobne wątki