• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Herpa

Reakcje
211 0 0
Srebrny Performance już zamówiłem, żeby nie było jak z tym niebieskim, że przespałem :mad: Ale na szczęście udało mi się kupić go od Słoweńca na lokalnym portalu aukcyjnym typu olx. Nowy za rewelacyjną cenę 18eur.
Tego Performance z naczepą też zamówiłem i jeszcze "Scania CR HD low loader 935005", będą w RC , a jakże :cool:

935005.jpg
 
Reakcje
10.671 67 1
Odnośnie nowości na marzec-kwiecień to można powiedzieć że mamy takiego półpolonika . Mianowicie jest to man w barwach Gattowind logistik . Jest to firma która ma siedzibę w Niemczech ale wywodzi się z firmy OL-Trans z Bydgoszczy . Otworzono tam oddział żeby ominąć utrudnienia w transporcie po Niemczech .
 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Są już nowości Herpa 05-06 - wkrótce aktualizacja na stronie.

Bez zbędnych komentarzy, można szeroko otwierać buzie z zachwytu :) Całkowicie nowe formy:

Iveco Trakker 6x6 - wywrotka (będzie też gruszka)
309998.jpg

Frezarka do asfaltu Wirtigen
310239.jpg


Liebherr Mobilkran LTM 1300-6.2 Liebherr (ok. 90 cm! po rozłożeniu)
310338.jpg

(C) Herpa GmbH
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
No to mi opadła szczena, na Trakkera już mnie możesz zapisać :p A frezarka to też mi chodzi po głowie ta z KIBRI, ale podejrzewam że ta będzie fajniejsza (y)
 

Podobne wątki