• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Herpa

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Mercedes z Nicrometu. :eek:Firma z mojej okolicy, produkują ciekłe aluminium, które dowożą w takich kadziach do jednej z bielskich firm wytwarzającej części samochodowe. W naszym kraju dosyć unikalny rodzaj transportu. Poza tym jest kilka ciekawych model, Ristimka, EKB, Melmer, ale ciekawostką jest FH w niskiej kabinie z Trio Transu.

Zdjęcie ze strony nicromet.pl
logistyka.jpg
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Mercedes z Nicrometu. :eek:Firma z mojej okolicy, produkują ciekłe aluminium, które dowożą w takich kadziach do jednej z bielskich firm wytwarzającej części samochodowe. W naszym kraju dosyć unikalny rodzaj transportu. Poza tym jest kilka ciekawych model, Ristimka, EKB, Melmer, ale ciekawostką jest FH w niskiej kabinie z Trio Transu.

Zdjęcie ze strony nicromet.pl
Zobacz załącznik 524701
Jest bardzo dużo ciekawych modeli moim zdaniem i dawno takiej zapowiedzi nie było żeby aż tyle modeli mi się podobało :) Portfel to odczuje na pewno :D
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Herpa faktycznie się postarała. Fajnie widzieć kolejnego polonika ale najbardziej spodobała mi się Scania Eurolink, która musi u mnie zaparkować. Jedno zdjęcie ode mnie, które znalazłem na dysku:

1.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Lohra do ciężarówek jak dla mnie zakasowała wszystko. Długo wyczekiwana forma i od razu świetne malowanie firmy, która często jest widywana również w naszym kraju. Jens Bode też jak zwykle na poziomie.
 

Podobne wątki