• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Herpa

Reakcje
35 0 0
Koledzy,
Proszę o informację czy modele Herpy Scanii serii 2 posiadają osłonę przeciwsłoneczną nad szybą kabiny kierowcy jako element do montażu? Kupiłem model wywrotki 306539 i nie ma w nim ani osłony ani lusterek (tych na pewno brakuje). Chciałbym się dowiedzieć czy brakuje mi tylko lusterek czy też również osłony.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.323 108 2
Koledzy,
Proszę o informację czy modele Herpy Scanii serii 2 posiadają osłonę przeciwsłoneczną nad szybą kabiny kierowcy jako element do montażu? Kupiłem model wywrotki 306539 i nie ma w nim ani osłony ani lusterek (tych na pewno brakuje). Chciałbym się dowiedzieć czy brakuje mi tylko lusterek czy też również osłony.
Osłona przeciwsłoneczna nie występuję w tym modelu :)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Jako model Marcinowi chodziło o model w skali 1:87, bo to że w prawdziwej była blenda to raczej oczywiste. Generalnie to wystarczyło by wpisać nr modelu w google i wyskakuje multum zdjęć tego modelu i prosto można porównać co ma a czego nie ma.
 
Reakcje
35 0 0
No nie jest to wcale takie oczywiste ze zdjęciami modelu w sieci, bo osłona jeśli jest u Herpy w starszych Scaniach to jako element do montażu. A zatem jeśli będzie na zdjęciu to znaczy, że model ma, ale jesli na zdjęciu nie ma to wcale nie musi oznaczać, że model jej nie ma. Chcociaż rzeczywiście w sieci dość łatwo znaleźć zdjęcia modeli serii 3, które mają osłonę. W każdym razie dziękuję za info.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Dziś kupując model Scanii serii 2-3 z 'drugiej reki' trudno nabyć go z osłoną przeciwsłoneczną nie przyklejoną do auta a będący w zestawie z nim. Jeżeli występuje to przeważnie już jest przyklejony i to koślawo... :ROFL::ROFL: Nie wiem jak to jest z modelem kupionym w sklepie, ale moim zdaniem powinny być i lusterka i osłona, no chyba że producent oszczędza na tym.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.323 108 2
@Brodagaz oczywiście że Scania Serii 2 posiada osłonę przeciwsłoneczną, a to prosty przykład: Zobacz załącznik 472563
Dzięki że napisałeś nie wiedziałem :) :) :)
W tym konkretnym modelu Herpa nie daje osłony przeciwsłonecznej , lusterka daje , jak nie było w pudełku to trzeba zareklamować do sprzedawcy .

Panowie to chyba nie właściwy temat na takie dyskusje :)
 

Podobne wątki