• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Herpa

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Nie pierwsza i nie ostatnia. Kolorowe światła to w tych kontenerówkach od kilku lat norma. Ale trzeba przyznać, że poza ceną, model całkiem przyjemny.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Prawdopodobnie po raz drugi w ciągu kilku dni mamy polonika! :eek:
Scania z firmy Tiga Mleczarek. Niestety nie znalazłem zdjęć nowej S, ale w galerii na ich stronie internetowej można zobaczyć Scanie poprzedniej generacji w takim kolorze kabiny i z identyczną grafiką na cysternach. www.mleczarek.pl

927086.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Gdyby te liczne polskie firmy, zamawiały u Herpy modele, to mielibyśmy więcej ciekawych poloników. ;) A tutaj trzeba wiedzieć co to za firma, lub przekopać internety.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.788 67 1
Sypią tymi polonikami jak nie wiem , kto sobie na nowy rok tego życzył ? :D
Macieju naczepa jest praktycznie taka sama jak w realnych . Jedyna różnica jaką widzę to ta drabina i w innym kształcie zabudowana pompa na tyle . Jak dla mnie jest OK .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Prędzej przyczepić by się można do ciągnika. Patrząc na ich tabor i najświeższe Scanie, można przypuszczać, że prędzej zakupią Rki w niskiej kabinie. Zapewne chodzi o niską masę własną. No ale póki co Herpa nowej Rki nie wypuściła.
 

Podobne wątki