• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości firm modelarskich 2008

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#21
Makieciarz nie cyganił, nastawnia Auhagena zaiste .......sta, dworzec na bazie budynku administracyjnego również, szkoda, że w takim mega zestawie :devil:
 

DBv

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#30
Nie wiem, czy to spostrzeżenie słuszne ale przeglądając nowości Brekiny zwróciłem uwagę na następującą rzecz, która być może jest niczego nie znaczącym przypadkiem (jak już wątek był to wywalić):

Na stronie folderu jest prezentowany kalendarz z modelami wozów oferowanych przez Brekinę. Na dole strony pod miesiącem grudniem jest też i dobrze nam znane "Bamino"... Czyżby więc... Ostatnio modele Fiat-a pojawiały się w ofercie dość często, a i nowości ujawniane są nie tylko w Norymberdze...
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#33
ktoto37 napisał(a):
Nie tylko. Czarne nadkola i inne felgi i oczywiście znaczki z opisem.
Przedni zderzak miał dodatkowe wloty do intercoolera oraz fabrycznie montowane halogeny, a wersja sprzed 1989 miała na tylnej klapie wkomponowany spoiler
 

Misza

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
pepej napisał(a):
Przedni zderzak miał dodatkowe wloty do intercoolera oraz fabrycznie montowane halogeny, a wersja sprzed 1989 miała na tylnej klapie wkomponowany spoiler
Akurat kolega ma takie uno, racja ma jeszcze plastikowe nakładki na nadkola. Jeśli takie coś by sie pojawiło na rynku to chyba nie problem wziąść się do roboty i "domalować" brakujące gadżety ;)
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#35
Misza napisał(a):
pepej napisał(a):
Przedni zderzak miał dodatkowe wloty do intercoolera oraz fabrycznie montowane halogeny, a wersja sprzed 1989 miała na tylnej klapie wkomponowany spoiler
Akurat kolega ma takie uno, racja ma jeszcze plastikowe nakładki na nadkola. Jeśli takie coś by sie pojawiło na rynku to chyba nie problem wziąść się do roboty i "domalować" brakujące gadżety ;)
domalowanie dodatkowych gadżetów to żaden problem tylko żeby było do czego domalować :)

Byłem kiedyś zapalonym uno maniakiem i sentyment do tego fajnego autka mi pozostał, zresztą nadal prowadzę stronkę http://team.fiatuno.pl i czuje sie klubowiczem :D

http://team.fiatuno.pl/index.php?id=wiev&news=46
kilka fotek i filmik mojej byłej strzały z 1987 roku :D
 

Podobne wątki