• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości De Agostini

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.466 47 0
#4
No cóż zdecydowanie wolałbym C360, ale ten też jest piękny. Niebawem się okaże że tylko 1/8 będę składał bo na resztę nie starczy pieniędzy.:rolleyes:
Patrząc na modele traktorów 1/8 wydawanych w innych krajach czekałem na naszego Ursusa.
Oj popsułeś mi Maćku wieczór.:ROFL:
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.466 47 0
#9
Ja też, ale biorąc pod uwagę że nie ma go na oficjalnej stronie ani żadnych reklam to na relację bym nie liczył. Obstawiam że to tylko seria próbna.
 

Radziu

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#14
Czekam z niecierpliwością na Ikarusa w PL. Dobrze by było jak by to była wersja w malowaniu Warszawskim, z tablicami liniowymi, numerami bocznymi itp. No i jak by to był Ikarus 280 to byłbym jeszcze bardziej zadowolony.

Z nowości mają jeszcze https://www.deagostini.com/pl/produkt/zuk/XQ3648000000/ ale to chyba seria próbna, bo z głównej strony nie da się na to wejść. W każdym razie, mnie Żuk nie interesuje.
 

barman_2000

Aktywny użytkownik
Reakcje
160 6 0
#15
Dla mnie Ikarus może być nawet taki węgierski niebieski, nie ma znaczenia, byle by wyszedł u nas bo Węgrzy nie chcieli mi wysyłać.
 

Radziu

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Może być i niebieski, ale tylko Ikarus mnie interesuje, bo po Warszawie jeździły praktycznie tylko Ikarusy, były też Jelcze, ale szybko wymiękały a poza tym, nie jeździły na moich trasach.
 

Podobne wątki