• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Busch

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#3
Kilka nowości na 2016 r.

Długo wyczekiwany MTZ (na razie grafika, ale na targach w Norymbergii mają mieć już gotowy model)

mtz.jpg


Framo bus i dostawczak

framo.jpg



do tego fajne garaże :)

garaże.jpg

(C) Busch GmbH


Więcej ciekawych nowości na stronie Facebook Busch
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#11
No to widzę, że Busch zrobił świetny traktor. Taka "białoruśka" to jak dla mnie "must have". ;)
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#13
No to widzę, że Busch zrobił świetny traktor. Taka "białoruśka" to jak dla mnie "must have". ;)
Wiecie może, jak było z występowaniem MTZ80 i MTZ82 w PRLu? Ja pamiętam te ciągniki z lat 90tych, kiedy uganiałem się np za wąskotorówkami cukrowniczymi, ale wówczas mogły to być maszyny ściągane z byłego NRD po 1990 roku. Mnie zaś interesują lata 80-te. Jako ciekawostkę dla osób, które mają podobne dylematy do moich, dodam, że wg rolników pamiętających właśnie PRL na pewno w polskich gospodarstwach były nośniki narzędzi RS09 . Podobno jednak zakup samych narzędzi nie był prosty, poza tym to nie były tanie rzeczy ;).
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#14
Fotki modeli które trafiły do sprzedaży:

Busch 51300 Belarus MTS-80 Orange-red

51300a.jpg




Busch 51301 Belarus MTS-82 4d Orange-red
[DOUBLEPOST=1459233839][/DOUBLEPOST]
51301a.jpg
 

DoBo

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Nowość z firmy BUSCH dla entuzjastów transportu nienormatywnego w miniaturze. Model powstał na zlecenie Johnnego Bolka(pilota i artysty z Holandii) w limitowanego edycji 250 sztuk. Zamówienia można składać w języku angielskim/niemieckim bezpośrednio u niego: info@johnnybolk.nl

Cena: 29.90euro + wysyłka

3.jpg 1.jpg 2.jpg

Zachęcam do obejrzenia jednego z teledysków Johnnego:

 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#20
Dzięki trzeźwości umysłu jednego z kolegów, o mało co, a przegapilibyśmy kolejny model z Polski :)

Tym razem Busch w katalogu na 2017 zamieścił model

IFA W50 TLF Straż Pożarna Wolsztyn



95228.jpg
 

Podobne wątki