• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Busch

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Pisałem już w innym temacie, ze oprócz GOPR-u jest jeszcze TOPR:

Cena: 19,99 euro za Defendera GOPR/TOPR.
Modele mają się pojawić chyba w maju. :)
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#8
Ważne moim zdaniem jest też wznowienie Maluchów z Brekiny. W 2013 mają być cztery nowe kolory.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#10
Ten Citroen ze znaczkiem Mercedesa całkiem ciekawie wygląda. :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#12
Sorki Maciek ale to Renault Kangoo ze znaczkiem Mercedesa.;)
Wiedziałem, że Mercedes to firma robiąca wszystko, począwszy od dwuosobowego Smarta, do ogromnych ciężarówek, ale żeby przerabiać Citroena, albo Renaulta? Żeby taka firma nie miała swojego projektu na taki samochód? Mercedes znów umiera w moich oczach.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#14
Wiedziałem, że Mercedes to firma robiąca wszystko, począwszy od dwuosobowego Smarta, do ogromnych ciężarówek, ale żeby przerabiać Citroena, albo Renaulta? Żeby taka firma nie miała swojego projektu na taki samochód? Mercedes znów umiera w moich oczach.
Dokładnie , po Mercedesie to już tylko legenda Srebrnej gwiazdy została bo te ich obecne pomysły to tragedia , ale ten temat już przerabialiśmy gdzieś indziej :cry:
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#16
Dokładnie , po Mercedesie to już tylko legenda Srebrnej gwiazdy została...
Ta srebrna gwiazda to jedyny chyba trwały element/część w obecnie produkowanych mercedesach... i nie wiem czy się z tego śmiać czy też plakać... bo jestem wlaścicielem takowego "wspólczesnego mercedesa" ale legende jaką ten samochód sobie zbuduje/wyrobi a raczej już wyrobil/zdudowal jest diametralnie inna od tych "Prawdziwych Mercedesów" jakimi byly/są na przyklad modele W123,W124 czy W140. Bo to co ja mam to zasluguje na miano "chińskiej podróby" ale na pewno nie na nazywanie tego mercedesem... Jestem "wyleczony" już na zawsze z nowych mercedesów... raz na zawsze!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#18
Modele piękne, tylko uważaj z dużymi fotkami, bo tu już nie wolno...
 

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
#19
Mam pytanie czy wiadomo coś o modelach w malowaniu GOPR i TOPR.Czy są już dostępne i ewentualnie gdzie?
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#20
Mam pytanie czy wiadomo coś o modelach w malowaniu GOPR i TOPR.Czy są już dostępne i ewentualnie gdzie?
Na razie dostępny jest pierwszy z serii model 50380 Bergwacht Hessen, a GOPR jest 3 na liście więc pewnie minie jeszcze chwila :) TOPR jeszcze nawet nie ma numeru katalogowego, czyli jeszcze dłużej :)
 

Podobne wątki