• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Brekina

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
No to będzie baza do przeróbek. Muszę zacząć uczyć się szlifowania i polerowania szyb. ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Tu już są trilexy, na poprzednich nie było, ciekawe czy odwzorowali charakterystyczne żeberka na klapach z drugiej strony.
Mnie najbardziej kłują w oczy przednie kierunkowskazy które powinny być bardziej na boki i w dół, inaczej kalki PKS będą groteskowo
wyglądać.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
A, to jest Brekinowy wypust? Bo patrząc na ilość nieścisłości czy wręcz błędów mam wątpliwości.
Model wydany przy współpracy z firmą starmada tak jak Fiat 690,pytanie kiedy i jakie będzie kolejne wcielenie tej serii, stawiam na wersję z
pojedynczymi czteroskrzydłowymi drzwiami, tak jak w wizualizacji z poprzednich katalogów.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Paweł, do dzieła!!!;), jak zrobili przeguba , to i 260 można się spodziewać lada moment, patrząc na to na razie jedyne zdjęcie, to na wczesne
wersje nadaje się jak najbardziej do spolonizowania, szkoda że z tego ujęcia nie widać czy jest "kabina" kierowcy.
 
Ostatnio edytowane:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Jak w Brekinie potrafią liczyć kasę, to wystarczy że puszczą biało-czerwonego ;)
A może nasz Paweł zamówi coś do siebie na sklep, tak jak dotychczas miał udaną współprac z Rietze i VK.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Piękny model się zapowiada. Kremowo-czerwone pamiętam z Łodzi z lat 80 ubiegłego wieku.
 

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
No i chyba falstart z tymi Ikarusami albo już się wszystkie wyprzedały do 0, bo zniknęły całkiem z oferty tego sklepu w którym się były... A szkoda bo chciałem kupić i pokazać na forum...
 

Podobne wątki