• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Brekina

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#23
Super wykonane.(y) Ciekawe czy zrobią pozostałe wersje z trzema drzwiami oraz z dwoma, ale drugie cofnięte za tylną oś.
 
Ostatnio edytowane:

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#24
Fotki nowości z Brekina Skoda-Liaz. Niestety dla wszystkich "wymagających", Brekina oferuje je z naczepami, które widzimy. Dla bardziej wymagających pozostają same ciągniki w cenie ok 50 E z żywicy i do tego naczepy za ok. 35 E które za jakiś czas pewnie się pojawią w sprzedaży w innych firmach. Moim zdaniem stosunek ceny do jakości jest przez Brekinę super zachowany i dla kolekcjonerów amatorów są to pozycje do akceptacji pod względem budżetowo-ideologicznym.

71800b.jpg


71800bb.jpg


71802b.jpg


71803b.jpg


71804b.jpg
 

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#32
Kurczę, pomijając podwozie którego i tak nie widać jest bardzo elegancka. Mam teraz dylemat: brać taką jaka jest z naczepą której nie będę używał czy czekać aż kiedyś może ukaże się wersja 706RT na kultowych trilexach. Z Ikarusem opłaciła się cierpliwość, bo miałem straszną ochotę na 66 w malowaniu górnośląskim i już-już chciałem przerabiać 55-tkę na wersję miejską, a teraz mam luksus - 66 podany na tacy tylko do podmalowania, a mojego 55 przystosuję sobie na wycieczkowca Befamy.
 
OP
OP
Mafia

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#33
Nieśmiało zwrócę uwagę, żeby przed konwersją Ikarusów od Brekiny na polskie zwrócić uwagę na układ drzwi. Wydaje mi się, że nasze 66 miały inne. Ikarus 55 z Befamy zaś miał na pewno inny układ drzwi niż ten w modelu od Brekiny.
 

Groch

Znany użytkownik
Reakcje
534 1 0
#36
W ostatniej ulotce Brekiny anonsującej modele ciężarówek Skoda jest rysuneczek:

BREKINA-Sept-Okt-2017.jpg


Czyżby była to nieśmiała zapowiedź "ogórasa" w ładnym plastikowym pudełeczku? Czy też może fantazja mnie ponosi...(n)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#39
Piękne te propozycje skodowe z Brekiny, napisy i malowania kapitalne, tylko te naczepy psują tu wszystko... :devil::devil::devil:
Pawełku, bierz się za rozmowy z Brekiną i załatwiaj możliwość kupienia samych ciągników... Wtedy będzie hit...
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#40
Dziś odebrałem swoją w malowaniu CSAD, ale jakbym wiedział że będą te Sovtransavto to bym się wstrzymał z zakupem. Fakt faktem ciągnik jest piękny, zdjęcia nie oddają uroku tego modelu.
 

Podobne wątki