• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Brekina

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
No i tu jest problem, bo Brekina właśnie nie oferuje części zamiennych....
Dzięki serdeczne Tomek M., tak też myślałem...:(
Nie wiem jak to wygląda u innych producentów modeli "autobusowych" VK Modelle, Rietze, ale Brekina mogła by, dostarczać elementy dodatkowe, koła, zderzaki, reflektory i inne elementy (także dodatkowego) wyposażenia do swoich wyrobów, wzorem takiej firmy jak np. Herpa.
Szkoda, że Brekina tak nie robi, zwłaszcza, że ma się ukazać biało-czerwony Ikarus 280 z czerwonymi kołami, zamiast białych...
No właśnie, co to za kolor kół, czerwone... Jeździło gdzieś coś takiego? Ja osobiście nie kojarzę. :niepewny:
Bardziej mi się wydaje, że to jakaś radosna twórczość, albo niespełniona fantazja kogoś z Brekiny...
 
Ostatnio edytowane:

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Trochę wcześniej pokazanych nowości w tym londyński autobus. Co prawda jeszcze bez malatury, ale zapowiada się ciekawie. Oby tylko nie zalali go takim połyskiem jak Ogóry.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.896 386 20
Skoda polewaczka i śmieciarka to bardzo ciekawe propozycje. (y) Trzeba zacząć zbierać fundusze.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
Czy wie ktoś z Szanownych Koleżanek i Kolegów forumowiczów, co się stało z przegubowym, biało-czerwonym Ikarusem 280 (Brekina 59707)?
Ma ktoś z Was jakieś informacje na ten temat?
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Nic się nie stało, zwyczajnie się wyprzedał.;) Z tego co słyszałem ma być wznowienie, ale na ile to prawdziwe informacje nie mam pojęcia.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
Nic się nie stało, zwyczajnie się wyprzedał.;) Z tego co słyszałem ma być wznowienie, ale na ile to prawdziwe informacje nie mam pojęcia.
Dzięki za info (y)
Mam wrażenie, że nie zdążył się jeszcze normalnie pojawić (a już się wyprzedał)...:niepewny:
A pytam (będąc także, osobiście zainteresowanym) dlatego, że kolega zamówił sobie takiego w jednym z polecanych duzych sklepów modelarskich i dostał informację w stylu"Produkt wycofany z oferty producenta", czy coś w ten deseń, a z tego co się od niego dowiedziałem, to nawet nie mieli go w żadnej dostawie.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
Prędzej czy później pewnie wypuszczą w tych barwach, chociaż i tak sytuacja wydaje się nieco dziwna z tym co stało się obecnie.
A żeby było ciekawiej, mają się pojawić takie bardziej egzotyczne wersje przegubowców (z dwoma wejściami), a o tamtych .cisza
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
Te z dwoma wejściami już się pojawiły.;)
O! Nie wiedziałem, ale akurat ta wersja jest poza moimi "zainteresowaniami".
Poczekam na klasyka, białoczerwonego, z białymi kołami i może białymi i drugiego żółtymi zderzakami.:p
Oczywiście tego z czerwonymi zderzakami też bym chętnie przytulił i mam nadzieję, że się jeszcze pojawi...

Jest jeszcze coś. Zauważyłem, że wnętrze tych Ikarusów co się pojawiły w ostatnim czasie (przegubowe 280), jest delikatnie mówiąc słabsze, w porównaniu do turystycznych solówek (255). Łączenie autobusu z doczepą i przejście; brak pomalowanej ramy przegubu (dzielącej harmonię),
a do tego brak kabiny kierowcy. Kolejna sprawa, to w białych z czerwonym pasem, reflektory nie są "szkliste" jak to ma miejsce w solówkach,
tylko w przegubowcach jest jakby pomalowane srebrzanką.
Trochę słabo jak na Brekinę.
 

Podobne wątki