• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Brekina

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
Jakby ktoś chciał to mam wektor logotypu na K100, z BJ and the Bear. "Billie Joe Mckay". Robiłem sobie, bo w planach mam taką koszulkę, ale jakby komuś potrzeba było mogę udostępnić np. na kalki.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
No i mamy kolejne nowości od Brekiny. W katalogu na maj 2021 pojawił się nowy model autobusu w dwóch wersjach:


zrzut-ekranu-2021-04-23-o-18-4.png
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Oj, portfel będzie się opróżniał... I to szybko... Jak tak dalej pójdzie to będę miał wreszcie konie do naczep Athearna... :):):)
Nie ma co... Trzeba brać się do roboty i zarabiać na te modele. hahaha :D
Szkoda tylko że jak na razie wszystko będzie "no name", ale ja i tak już podkontenerówki i puszki 45" wypatruję;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Wiesz... W sumie to dobrze, bo pod "no name" możesz spokojnie podpiąć każdą naczepę. W USA wielokrotnie kierowcy mieli swoje własne ciężarówki i wozili to, co im zapięli na siodło.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Maćku @Mafo, oczywiście że się z Tobą zgadzam, ale mimo wszystko chętnie by się coś kupiło w malowaniu np; Carolina, Navajo itp.
Athearn też ma no name w swojej ofercie, ja mam tylko nadzieję że po "pierwszym strzale" wypuszczą coś z napisami na drzwiach, i pomyślą też o
innych konstrukcjach np. Mack F-700...., ech, dobrze że za marzenia nie karają:ROFL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
ja mam tylko nadzieję że po "pierwszym strzale" wypuszczą coś z napisami na drzwiach, i pomyślą też o innych konstrukcjach np. Mack F-700...., ech, dobrze że za marzenia nie karają:ROFL:
Może będą, oby... Natomiast napisy na drzwiach, oczywiście, będą fajne, ale trudniej będzie dobrać naczepę. No chyba, że zaczną wydawać całe zestawy...
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Fiat piękny, ale amerykaniec pozostawia wiele do życzenia. Zawiodłem się jego wykonaniem. Światła porażka, kierunki na błotnikach też. Rury wydechowe i lusterka jak w chińskiej reklamówce. Tego się obawiałem.:(
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Teraz patrzę jeszcze na szyby. Jakaś tandeta, ale może to tylko próbny wypust i w tych do handlu dadzą lepsze. Pozostaje czekać aż ktoś kupi i zrobi dobre zdjęcia. Londyńskie autobusy też z początku oceniłem jako nieudany wyrób a z czasem się przekonałem.
 

Podobne wątki