• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Brekina

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.557 386 20
#21
Wysłałem maila do Brekiny w piątek z zapytaniem o co chodzi z tym maluchem. Mam nadzieję, że odpowiedzą, bo wysłałem z adresu Polonikowego... oby nie zrobili bubla tylko.
Pomysł dobry. A może trzeba im podesłać fotki malowań sportowych malucha? Może by wydali takie?
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#24
Z informacji jakie udało mi się uzyskać z Brekiny, zrobili tego malucha na podstawie zdjęć z sieci :( Nie był to model na zlecenie.

Z ciekawszych rzeczy to do handlu trafiły już m.in. Fiat-y 131, wkrótce będą u mnie dostępne i będziemy mogli ocenić jak wyglądają w realu.
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#28
Z informacji jakie udało mi się uzyskać z Brekiny, zrobili tego malucha na podstawie zdjęć z sieci :( Nie był to model na zlecenie.
No to pięknie. Pewnie chodziło o to, żeby upchnąć jakoś czerwony model Drummera. Szkoda tylko, że nie zwrócono uwagi na to, że oryginał "grupy rajdowej PRL" to wersja z ostatnich lat produkcji, różniąca się dość znacznie.

A może by tak podesłać Brekinie tę fotkę niebieskiej Łady Nivy w malowaniu Milicji?
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#37
Warto dodać, że model Fiata 131 można praktycznie potraktować jako polonik, gdyż pojazdy takie jako Fiat 131p były montowane na Żeraniu. Właśnie jako czterodrzwiowy sedan w wersji S, z okrągłymi światłami. Szkoda tylko, że kolor brązowy nie jest taki jak w modelu malucha Brekina 22358.
 

Podobne wątki