• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Brekina

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#1
Pojawiło się kilka kolejnych modeli Brekiny.Niby formy już wczesniej zrobione, ale nowe fajne malowania.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#7
Bagażnik wygląda tragicznie, ale mimo wszystko też muszę go mieć hehe.Land Rover super się prezentuje oraz widzę że sporo Łady Nivy w malowaniach policji Brekina ma wypuścić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#8
No i proszę, Brekina idzie bardzo do przodu. Fiat 131 i maluch z bagażnikiem to pozycje wręcz obowiązkowe. Land Rover w tej odkrytej wersji świetny. I znów trzeba zbierać kasę.:podstepny:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#10
Grupa rajdowa mnie troszkę zastanawia bo poza fotką jaką pokazał mi Paweł nic podobnego nie spotkałem, szkoda że robiąc polonika których tak brakuje , nie sprawdzili dokładnie i nie dali np typowo sportowego malowania malucha a było ich mnóstwo.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#13
No i proszę. Jaki polonik!!! Taka wielka firma, robiąca piękne modele i puszcza takie dziwne malowanie. :ROFL::ROFL::ROFL: No chyba, że jest to model zrobiony na zlecenie właśnie dla "Polskiej Grupy Rajdowej". :podstepny:
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#15
Mamy pecha z tą Brekiną. Jak już trafia się jakiś Polonik, to albo polega na dodaniu do zwykłego modelu przeskalowanego dziwadła na dachu (swoją drogą ładnie nas widzą, jak to ma być symbol "polskości" ;) ), albo wydają takie właśnie dziwadło jak ta grupa rajdowa PRL. To jakiś jednostkowy wybryk, który do większości koncepcji makiet nie będzie pasował. Potem będzie zaskoczenie, że to się kiepsko sprzedaje. Szkoda, że nie zrobili Lady Nivy w malowaniu Milicji, skoro nawet węgierska straż pożarna będzie miała taki model. Może takich aut nie było u nas dużo, ale jednak się zdarzały, a byłyby chyba lepszą ofertą niż maluch w malowaniu knajpowym. Przepraszam, ale musiałem trochę pomarudzić, bo przykre jest to, że nie mamy takich modeli jak dostają np. Czesi.
 
Ostatnio edytowane:

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#17
Milicja też miała i taka wersja mi się marzy ;). Wybaczyłbym nawet brak polskiego koguta, od biedy mógłby być ten brekinowski, byle reszta się zgadzała.

Model byłby bardzo interesujący, bo brakuje na rynku miniatur H0 w barwach polskiej milicji. Myślę, że wielu fanów IV epoki by się na niego skusiło.

Foto: Wiesław Kwiatkowski

Niva.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#18
Mamy pecha z tą Brekiną. Jak już trafia się jakiś Polonik, to albo polega na dodaniu do zwykłego modelu przeskalowanego dziwadła na dachu (swoją drogą ładnie nas widzą, jak to ma być symbol "polskości" ;) ), albo wydają takie właśnie dziwadło jak ta grupa rajdowa PRL. To jakiś jednostkowy wybryk, który do większości koncepcji makiet nie będzie pasował. Potem będzie zaskoczenie, że to się kiepsko sprzedaje. Szkoda, że nie zrobili Lady Nivy w malowaniu Milicji, skoro nawet węgierska straż pożarna będzie miała taki model. Może takich aut nie było u nas dużo, ale jednak się zdarzały, a byłyby chyba lepszą ofertą niż maluch w malowaniu knajpowym. Przepraszam, ale musiałem trochę pomarudzić, bo przykre jest to, że nie mamy takich modeli jak dostają np. Czesi.
Masz rację, że mamy pecha. Ale może jakbyśmy kupowali więcej modeli od naszych rodzimych wykonawców, to byłaby szansa na rozwój ich firm i na polskie modele. A jeśli ciągle narzekamy i nie kupujemy, to firmy się nie rozwijają i nadal polskich modeli brak. Ja wiem, że te modele od naszych producentów nie są idealne i mają braki, często nawet nie małe, ale są. Te wielkie firmy robią w większości (jeśli nie wszystkie) błędnie wykonane modele w polskich malowaniach, a my kupujemy, bo nie ma innych. Spróbujmy schować naszą dumę narodową do kieszeni i zacznijmy kupować od polskich producentów i dajmy im szansę na rozwój. ;)Też czasami muszę sobie ponarzekać. :devil:
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#19
Masz rację, że mamy pecha. Ale może jakbyśmy kupowali więcej modeli od naszych rodzimych wykonawców, to byłaby szansa na rozwój ich firm i na polskie modele. :devil:
Jest to problem złożony, wart chyba założenia oddzielnego wątku, aby nie mieszać w temacie Brekiny.
 

Matt

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#20
Wysłałem maila do Brekiny w piątek z zapytaniem o co chodzi z tym maluchem. Mam nadzieję, że odpowiedzą, bo wysłałem z adresu Polonikowego... oby nie zrobili bubla tylko.
 

Podobne wątki