• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości AWM

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#83
Pozwoliłem sobie wykorzystać dobre zdjęcie PJ'a mam nadzieję, że się nie obrazi:
cats.jpg


Prócz za dużych "płetw" rzeczywiście nie jest źle! :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#87

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#88
Wklejam ponownie bo ten link od Damiana nie działa , zresztą jak wszystkie linki z mo87 :
http://www.automodelle.com/2016/neuheiten-2016/awmneu.htm
http://www.automodelle.com/prospekte/spezial/spez16.html
Jak im ten nowy innoloader wyjdzie to będzie bardzo fajnie . Co do nowego oplandekowanego tiefbetta to jak to się uda to myślę że można już robić składkę dla Brody na nerwosol :D On jako miłośnik gabarytów może tego nie przeżyć :D
No może być słabo :ROFL:
 

pecet

Nowy użytkownik
Reakcje
29 0 0
#91
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum. Pojawiły się nowości na 2018, a wśród nich nowe Scanie w ciekawych malowaniach, ale przede wszystkim Hi-Way XP w barwach LINK. Biorąc pod uwagę, że Stralis to jedna z bardziej udanych form AWM, nie mająca konkurencji w ofercie Herpy, zapowiada się ciekawy model.


LINK.jpg
 
Ostatnio edytowane:

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#93
Oj coś czuję, że na widok nowej Scanii w wykonaniu AWMu większość z nas parsknie śmiechem(obym się mylił ale wątpię);)
Fajnie, że Linka wypuszczą będę miał kolejnego do kolekcji.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#95
No powiem, że AWM pozamiatało nowymi Scaniami.
Na razie to AWM pozamiatało kilkoma wersjami fotografii prawdziwych modeli 1:1 wklejonymi w swoim katalogu i tyle... :cool:. Poczekajmy do wydania modelu i będziemy mogli ocenić ;). Co do modelu Iveco "LINK" to tu można powiedzieć że powinien być OK ponieważ model już mamy a malowania zawsze AWM ma ładne i bogate.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#96
Stralis Hi-Way od dłuższego czasu chodzi mi po głowie, no i w końcu będzie okazja żeby sobie go sprawić w fajnym malowaniu. To póki co chyba najbardziej udana ich współczesna kabina, która z resztą nie ma lepszej alternatywy. W kwestii Scanii mam podobne zdanie co @maciek66, obawiam się że to może być dla nich zbyt skomplikowana konstrukcja, ale zobaczymy. :ROFL:
 
Ostatnio edytowane:

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#97
Fakt, model ciekawy ale od razu wymaga sporych modyfikacji w ramie żeby miał "ręce i nogi" ;-). Ciekawe dlaczego AWM wiedząc że z Herpą za bardzo nie mogą konkurować jesli chodzi o jakość i dokładność form nie skupi się na ciężarówkach których Herpa nie robi. Mogliby tłuc kilka różnych Iveco, dogadać się z Renault i robić Range T a tak porywają się na nową Scanie która będzie miała zapewne nową kabine i ramę ze Scanii 3/4 ;D.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Pragnę jeszcze zauważyć, że ceny za nowe modele AWM podskoczyły do góry. Szkoda tylko, że nie idzie za tym jakość ich wyrobów bo bardzo sobie cenie AWM za różnorodność malowań.
 

Podobne wątki