• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości AWM

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#61
w DAFa nie wierzę, to co zrobili 105tce to dramat, nie daje optymistycznych prognoz na 106.
Wojtek mam dokładnie takie same obawy jak Ty. Ale jak to mówią: Nadzieja umiera ostatnia i mimo wszystko liczę, że tym razem AWM stanie na wysokości zadania i zaskoczy mnie, nas pozytywnie.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#65
Jak widać poszli na totalną łatwiznę i wykorzystali starą kabinę doklejając tylko nowy przód i to z mizernym efektem końcowym , ale jak będą po 25zł a nie 25 euro to sobie kupię :)
 
Reakcje
10.671 67 1
#71
No to w takim razie wygląda na to że w tym przypadku wszystko zależy od malowania . Jak dla mnie foto od przodu do przyjęcia . Tylko kabina musowo w space cabie , czyli niższa bo tu znowu bubel z malowanymi lampami .
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#72
Możecie się śmiać, ale zostane póki co przy WSI wsadzonym na rame Herpy i przerobionym bo on chociaż proporcje trzyma. :D Euro 6 z nadkolami i spojlerem ze 105'tki i ramą wraz z osprzętem z 95'tki... Dobre..
 
Ostatnio edytowane:

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#76
Iveco od Herpy raczej się nie doczekasz bo nie mają licencji, po za tym już do Stralisa nie mieli form. Prędzej z Rietza się pokaże. Od herpy mam nadzieje że kiedyś zobaczymy Renault Range.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#80
Trochę proporcje płetw są zepsute (za długie), ale ogólnie to moim zdaniem udana kabina i po przekładce na podwozie herpy będzie super. Na pewno zakupie. :)
 

Podobne wątki