• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości AWM

Brodagaz

Znany użytkownik
Wklejam ponownie bo ten link od Damiana nie działa , zresztą jak wszystkie linki z mo87 :
http://www.automodelle.com/2016/neuheiten-2016/awmneu.htm
http://www.automodelle.com/prospekte/spezial/spez16.html
Jak im ten nowy innoloader wyjdzie to będzie bardzo fajnie . Co do nowego oplandekowanego tiefbetta to jak to się uda to myślę że można już robić składkę dla Brody na nerwosol :D On jako miłośnik gabarytów może tego nie przeżyć :D
No może być słabo :ROFL:

pecet

Nowy użytkownik
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum. Pojawiły się nowości na 2018, a wśród nich nowe Scanie w ciekawych malowaniach, ale przede wszystkim Hi-Way XP w barwach LINK. Biorąc pod uwagę, że Stralis to jedna z bardziej udanych form AWM, nie mająca konkurencji w ofercie Herpy, zapowiada się ciekawy model.

LINK.jpg

Ostatnio edytowane:

maciek66

Znany użytkownik
Oj coś czuję, że na widok nowej Scanii w wykonaniu AWMu większość z nas parsknie śmiechem(obym się mylił ale wątpię);)
Fajnie, że Linka wypuszczą będę miał kolejnego do kolekcji.

DamLen

Znany użytkownik
Stralis Hi-Way od dłuższego czasu chodzi mi po głowie, no i w końcu będzie okazja żeby sobie go sprawić w fajnym malowaniu. To póki co chyba najbardziej udana ich współczesna kabina, która z resztą nie ma lepszej alternatywy. W kwestii Scanii mam podobne zdanie co @maciek66, obawiam się że to może być dla nich zbyt skomplikowana konstrukcja, ale zobaczymy. :ROFL:

Ostatnio edytowane:

IgorS

Aktywny użytkownik
Fakt, model ciekawy ale od razu wymaga sporych modyfikacji w ramie żeby miał "ręce i nogi" ;-). Ciekawe dlaczego AWM wiedząc że z Herpą za bardzo nie mogą konkurować jesli chodzi o jakość i dokładność form nie skupi się na ciężarówkach których Herpa nie robi. Mogliby tłuc kilka różnych Iveco, dogadać się z Renault i robić Range T a tak porywają się na nową Scanie która będzie miała zapewne nową kabine i ramę ze Scanii 3/4 ;D.