• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości AWM

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#21
Po pierwsze to fotki są do bani , a model wygląda bardzo podobnie do 1-1 , druga sprawa biały zawsze gorzej wygląda.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#22
Na tych zdjęciach forma kabiny i światła wyglądają nieźle. Za to blenda przeciwsłoneczna jest do bani. Ale jeszcze zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądać ostatecznie.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#23
Dziś znalazłem pierwsze oficjalne zdjęcia nowego Volvo FH 4 z AWM.

10406880_928692633810238_4962580283977840383_n.jpg
10636253_928692737143561_6214119170773269517_n.jpg

Nowości1.jpg


Jakościowo chyba nie ma co porównywać, ale trzeba poczekać, może jakieś ciekawe konfiguracje i malowania się trafią :)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#24
To fakt że HERPA postawiła wysoko poprzeczkę konkurencji, bo Volvo zrobili ładnie. Myślę że już niedługo ktoś pokaże, jak faktycznie wygląda te Volvo od AWM-u. Dla mnie AWM ma "+" za czerwone bez owiewek :) ale "-" za te podwozie od starszej wersji :niepewny: ...zaś trzeba będzie robić składaka :podstepny:.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#30
Bardzo dziwi mnie polityka AWM. Mogli pokusić się o coś czego Herpa na pewno w najbliższym czasie nie ugryzie czyli Renault Range, albo Iveco Hi way. A jeśli chcieli tak bardzo Volvo to czemu nie mogli zrobić FM albo FL. Szkoda bardzo.
 
Reakcje
10.674 67 1
#31
Bardzo dziwi mnie polityka AWM. Mogli pokusić się o coś czego Herpa na pewno w najbliższym czasie nie ugryzie czyli Renault Range, albo Iveco Hi way. A jeśli chcieli tak bardzo Volvo to czemu nie mogli zrobić FM albo FL. Szkoda bardzo.
Co do modelu volva to polityka jest prosta . Mnóstwo przewoźników ma ten model w swojej flocie co przekłada się na ilość malowań jakie może ujrzeć światło dzienne . Modelu FM czy FL jest ilekroć mniej na rynku także ilośc wersji byłaby mniejsza . Co do modeli iveca to mi się wydaję że AWM je wypuści , ciekawe jak z renówka ?
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#32
Forma kabiny jest w miarę, ale całość ma wiele niedociągnięć i sprawia wrażenie wykonania modelu na odwal się. Szczególnie to stare podwozie, tłumik z euro 3 :ROFL:, różne felgi, badziewne z przodu, w sumie podobne do tych od Herpy. Herpie można zarzucić wiele braków w detalach, ale jednak bardziej się starają, jeśli chodzi o całokształt i jakość.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#34
Rzeczywiście, kabina wygląda jakoś bardziej kanciato niż herpowska. Chyba po raz kolejny potwierdzi się, że połączenie herpowskiego ciągnika z AWM-owską naczepą da najciekawszy zestaw.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#35
Jak by to powiedzieć... :cool: ...dupy nie urywa ale tragedii też nie ma... A jak wspomniał Kolega "Mafo" Herpa + AWM najciekawszy zestaw :podstepny: ja po raz kolejny zastosuję podobną technikę kabina AWM + reszta Herpa i sami ocenicie co z tego wyjdzie. Co do porównania nowego Volvo z AWM-u i Herpy to Paweł się zastanów :D czy chcesz zrobić foto-porównanie najpierw sprzedaj a potem porównaj :LOL:.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#36
Jak by to powiedzieć... :cool: ...dupy nie urywa ale tragedii też nie ma... A jak wspomniał Kolega "Mafo" Herpa + AWM najciekawszy zestaw :podstepny: ja po raz kolejny zastosuję podobną technikę kabina AWM + reszta Herpa i sami ocenicie co z tego wyjdzie. Co do porównania nowego Volvo z AWM-u i Herpy to Paweł się zastanów :D czy chcesz zrobić foto-porównanie najpierw sprzedaj a potem porównaj :LOL:.

E tam... zawsze mogę powiedzieć, że tych ładniejszych (we własnym odczuciu oceniającego) już nie ma :D

Ale jest jak jest, każda forma ma swoje plusy i minusy, dzięki AWM np. Maverick będzie się cieszył posiadaniem swoich ulubionych malowań, Damian może sobie ponarzekać (hehe) a Ty sobie zrobisz swoje ulubione przekładki :)

Racje ma też Bartek, polityka firm opiera się na popularności :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#38
Nie tylko Brodaty, bo i ja kupię w jakimś fajnym malowaniu. Przynajmniej naczepa będzie miała światła. :podstepny::gwizd:
 

Podobne wątki