• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Artitec

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#3
Można zamówić z Artitec to co komu się podoba tylko trzeba do nich wysłać mejla z zapytaniem.
Dostałem taką odpowiedź:

"Dzień dobry,
Oczywiście , nie ma problemu - przyjmujemy zamówienia .Tylko nie przyjmujemy przedpłat .
Proszę zrobić listę co pan potrzebuje i jak modele przyjadą to wtedy pan zapłaci.
Najbliższą dostawę planujemy na połowę stycznia

pozdrawiamy
www.e-modelik.pl "
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#5
... Dla indywidualnego odbiorcy w małych ilościach też ? Taniej by wyszło? Artitec nie jest tani ale chyba wyroby są pierwsza klasa sądząc po zdjęciach. Chyba kupię sobie to i owo aby się przekonać czy faktycznie to jest takie dobre.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.140 442 105
#6
Mam kilka czołgów z tej firmy i faktycznie są to świetnie wykonane modele, a dodatkowo posiadają delikatne ślady eksploatacji. Ja akurat zamawiam w Lippe. Przy zamówieniu za 100 euro przesyłka jak w Polsce.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#7
Mam kilka modeli tej firmy i faktycznie jakość wyrobów bardzo się polepszyła.
Jeszcze z 15 lat temu ich budownictwo było bardzo kiepska, odlewy żywiczne nie pasowały do siebie, a matki wyglądały jak rzeźbione w plastelinie. Ogromnym postępem były agony owocarki kolei holenderskich-trawione dodatki, malowane tablice przestawcze hamulca.
Obecnie linia produktów jest zróżnicowana jakościowo i cenowo, mam kilka modeli i szczerze polecam.
 

Podobne wątki