• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości A&S

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#63
Problem jest w tym, że za chwilę sprowokujesz swoimi wpisami pójście dyskusji w złą stronę. Jeżeli nie rozumiesz, to przestań pisać i wróć do tego tematu za 2 dni. Przeczytaj wtedy jeszcze raz swoje wpisy gloryfikujące Żuka A&S i zastanów się czy mają sens.
A najlepiej kup, sklej, pomaluj i pokaż swoją pracę na forum, a my ocenimy i powiemy co jest dobre, a co nie.
 
OP
OP
P

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
#64
A najlepiej kup, sklej, pomaluj i pokaż swoją pracę na forum, a my ocenimy i powiemy co jest dobre, a co nie.
A te zdjęcia którymi rozpocząłem ten watek, to niby czyje są? Kupiłem, pomalowałem, skleiłem i pokazałem - przecież piszę z perspektywy osoby, która ma te modele w rękach, i cały czas coś tam dłubię przy nich. Piszę w oparciu o swoje, może mizerne, ale jakiś tam doświadczenie z ich montażu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#65
OK, rozumiem.
A tak w ogóle, to jeżeli chcesz udowodnić wyższość modelu Żuka z A&S nad innymi modelami, to proponuję, żebyś zrobił porównanie modeli. Najlepiej postaw wszystkie modele obok siebie i przedstaw nam porównanie w formie zdjęć z opisem, który model jakie ma wady, jakie ma zalety, który jest najlepszy, i dlaczego. Najlepiej zrób to w dziale warsztatowym.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#66
Żuka A&S jeszcze nie mam,
być może przy okazji zakupię, faktycznie chętnie zobaczę porównanie, to jest dobry pomysł

(...)proponuję, żebyś zrobił porównanie modeli. Najlepiej postaw wszystkie modele obok siebie i przedstaw nam porównanie w formie zdjęć z opisem(...)
ja tymczasem różnicę pomiędzy modelem @piotr66 a wydrukiem GPM widzę ...
zuk.jpg
nie zaśmiecam, to tylko na zachętę do porównań -> można skasować ;)
 

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
#67
Niech zostanie. Postaram sie zrobić zdjecie pod tym samym kątem i dokleić.

Edit:
Miarodajność porównania jednak nie będzie 1:1 ponieważ ja mam żuki w skali TT.
 
Ostatnio edytowane:

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#68
Zdecydowanie u Piotra krawędź przełsmania płaszczyzny z szybą w płaszczyznę powiedzmy poziomą maski jest w lepszym miejscu.
 

Podobne wątki