• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2021 w N

OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
Te nie, bo były produkowane w latach 50-tych, zatem do nas nie trafiły.

W każdym razie MU poszło po bandzie, bo raz oznaczone cysterny są jako 36m3, a inne jako 40m3. Na DM-Toys wystarczy sobie powiększyć zdjęcia.
 

jack77

Aktywny użytkownik
Reakcje
486 4 0
Wiadomo wam coś z terminem cysterny fleichmanna 849109. Na stronie pisze że model wycofany. W modelmanii że wrzesień 2021
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
O ciekawa informacja. Mnie, mój sprzedawca ostatnio pisał, że cysterny już w drodze do kraju i powinny być do tygodnia lub dwu. Info z okolicy środy/czwartku, ubiegłego tygodnia. Jutro może się coś więcej dowiem...
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
Jest, sklepy w tym tygodniu powinny dostać przesyłki i najpóźniej w przyszłym wprowadzić je do oferty. Na eBay są już dostępne.
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
Nie, nie:)

Określenie "Discontinued" oznacza, że fabryka wyprodukowała cały zaplanowany nakład i już więcej egzemplarzy danego modelu nie planuje.

Model jest dostępny dla sklepów, czyli nie został jego nakład w całości przez sklepy wykupiony. Gdyby tak było, wtedy na stronie Flesia pojawiłoby się wielkie "Sold out".
 

kokodin

Użytkownik
Reakcje
47 0 2
Chciało by sie powiedzieć , że to idealna metoda na zawyżenie ceny i tak drogich małych plastikowych zabawek dla dorosłych. Szkoda że nakłady polskich wagoników nie są tak duze jak niemieckich , bo założe sie że wiele osób chętnie zaopiekowała by się długim pociągiem nowych wagoników, ale mało kogo na to stać.
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
Taka ciekawostka ze strony Fleischmann'a: KLIK

Flesiu (oraz Roco w H0) przygotowują nową wersję Nightjeta ÖBB, który ma wejść do służby w 2022 roku. Nowe modele również pojawią się w 2022.

Tu film z konferencji prasowej o oryginale: KLIK
 

DrCodeWizzard

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 2 0
Chciało by sie powiedzieć , że to idealna metoda na zawyżenie ceny i tak drogich małych plastikowych zabawek dla dorosłych. Szkoda że nakłady polskich wagoników nie są tak duze jak niemieckich , bo założe sie że wiele osób chętnie zaopiekowała by się długim pociągiem nowych wagoników, ale mało kogo na to stać.
Pocieszę kolegę. U mnie w USA producenci zaprzestali produkcji nowych modeli w ciemno... I wypuszczają lokomotywy tylko gdy jest "minimalna" liczba zamówień... Mam dwie lokomotywy tak zamówione już od ponad roku...
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
Nie tylko Ty tak masz, mam pozamawianych ciężarówek Trainworxa chyba od 2 lat i na następne dwa lata w przód
Szkoda że nakłady polskich wagoników nie są tak duze jak niemieckich , bo założe sie że wiele osób chętnie zaopiekowała by się długim pociągiem nowych wagoników
O co się założysz? :)
I jak duża wg Ciebie jest ta grupa osób? 10-20-50?
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
Sprytne, bo widocznie coś producentowi ułatwia.
A że wygląda jak na zdjęciach od jack77 to... tak sobie
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62
W
Tabor 166

Podobne wątki