• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2020 w N

OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.039 18 0
KLIK

Ale Ikarusa w N jakoś nie zapowiedział (też) "zagramaniczny" producent? wydaje mi się, że cos linkowałem z 1zu160.net.
Były dostępne tylko w MBS Sebnitz, bo to był ich projekt we współpracy z VV Modell (albo na odwrót ;) ). Dostępne są jeszcze ikary 260, o tu: KLIK

Ten od matu wydaje się cały trawiony i dzięki temu wygląda na starcie ciekawiej, niż te z plastiku, gdzie trawione są tylko drzwi, krzyżak-łącznik członów) i chyba grill.


Fot. za MBS Sebnitz.
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.039 18 0
Z kronikarskiego obowiązku - Trix na stronie podał, że zestaw 15080 z platformami Laude.pl wyjdzie w 2021. Zatem mamy kolejne (po Res-ie) przesunięcie u Trixa i wychodzi na to, że w tym roku możemy liczyć wyłącznie na Fleischmanna, jeżeli chodzi o względnie terminowy wypust polszczyzny. Wiedząc, jak przedstawiały się terminowo wypusty Piratów, na nich też w tym roku ciężko liczyć.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
Ktoś tu się chyba do eBay'a przyzwyczai
Że niby ja? Moich modeli w sklepach nie uświadczysz, wiec szukam na ebay, a tu szukałem tez czego innego.
I nie muszę się z tego tłumaczyć ani chwalić co kupiłem taniej niż w sklepach :D.

Tymczasem dostałem z tego sklepu bonus
Because you showed interest in this item, the seller sent you this private offer.

A few other interested buyers also received this offer – it won’t last long. Hurry and take advantage right away!​

Offer: EUR 59.49
Shipping: EUR 9.99

Ile to na PLN wyjdzie?
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.039 18 0
Trix pokazał katalog na lato 2020: KLIK

Nas dotyczą strony 11 oraz 14, gdzie chyba najbardziej interesujący wydaje się set brązowych Gbs-ów DB AG z piątej epoki.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
Był taki Gbs w wydaniu pojedynczym. Ten set mam nadzieje, będzie ładnym uzupełnieniem. No chyba, że jeden z nich ma taki sam numer jak ten pojedynczy ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62
W
Tabor 166

Podobne wątki