• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2020 w N

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.080 140 0
#81
Na N-aszym forum (adres w stopce, jakby ktoś zapomniał, że takie forum istnieje ;) ) Matu wrzucił taką zajawkę:

Wysłany: Dzisiaj 12:12 Autobusy Mercedes O305 i O305G 1:160
Dzień dobry,

świeżo skończone autobusy na sprzedaż. Bazujące na modelu Wiking ale zwaloryzowane i ponownie odlane. Koła i przegub ruchome. Pojazdy w malowaniu LOT są już zarezerwowane ale możliwe do ponownego zamówienia. Ceny 230/350 zł solo/ przegub.

Pozdrawiam.

Zapytania i zamówienia proszę słać na mojego maila: maciek.turkowski@interia.pl
MB O305G 4m.jpg


MB O305G 11m.jpg
 

jack77

Aktywny użytkownik
Reakcje
486 4 0
#84
Stary numer. Wysyłka jest w cenie wagonu. Cena bowiem jak na taką małą zabaweczkę jest konkretna. Nie łudźmy się że ktokolwiek, cokolwiek za darmo nam daje. A wagon - fajowy :) (Tyle to ja płaciłem kiedyś za 120A w N-ce od Matu)....
Cena za 2 sztuki. W innych sklepach internetowych 300-315 zł + 15 koszty przesyłki. A u Matu to już co najmniej 375 zł
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#90
^^ Jo tyż na Trix-a czekam, ale jeszcze jeden zestaw FLM sobie zakupię. Dzięki zdejmowanym burtom można w składzie wstawić cztery różne wagony:
1) z burtami i postawionymi kłonicami,
2) z burtami bez kłonic,
3) bez burt z kłonicami,
4) bez burt i bez kłonic :)

Trix to tak na deser dla wydłużenia składu ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62
W
Tabor 166

Podobne wątki