• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2019 w N

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#41
Ktoś w triksie jest złośliwy, faszysta jakiś je..any z naziolskiej Bawarii ;) (żart)
Motyw Europy bez granic na lokomotywie w polskim zestawie startowym ;)
Ale dobra zmiana kolejek nie zbiera, więc przekaz nie dotrze. Pudło
;)
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#44
Jedyna nowa polszczyzna - kolejny set malowanych Eaos-ów (podobno ;) ) z nowymi numerami 852329: KLIK
Z kronikarskiego obowiązku nadaję, że wspomniany wcześniej set jest już dostępny, więc jak ktoś ma ochotę mieć 6 różnych numerów wagonów (po trzech z zeszłego roku), to czemu nie ;)
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#46
Kolejna ciekawostka ze strony producenta.

Trix zmienił status setu 15698 z sypialnym Warsem z "dostawa w kwietniu 2019" na "wyprzedane w fabryce". Na większości stron sklepów internetowych już od jakiegoś czasu widnieje informacja, że towar jest wyprzedany, albo został zdjęty z oferty. Czekamy zatem na przesyłki (kto zamówił ;) ) no i na pierwsze oficjalne lub nieoficjalne zdjęcia.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#48
No i w końcu mamy Warsa ! Na lokmuseum.de, jest m.in. takie oto zdjęcie:

Rozumiem, że tam jest dostępny do zakupu pojednyczy? Jeśli tak to chyba jakaś pojedyńcza inicjatywa sklepu, który kupił zestawy i rozprzedaje na sztuki. Wiem, że taki 'warsik' był dostępny ostatnio od Trix'a w zestawie 3 wagonów (w tym dwa z innych zarządów), co zgoła było nieco dziwne, bo na co komu wywalać kasę np. na MITROP-ę skoro ktoś PKP zbiera....

---> ZESTAW 'sypialny' TRIX'a
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#50
Rozumiem, że tam jest dostępny do zakupu pojednyczy? Jeśli tak to chyba jakaś pojedyńcza inicjatywa sklepu, który kupił zestawy i rozprzedaje na sztuki. Wiem, że taki 'warsik' był dostępny ostatnio od Trix'a w zestawie 3 wagonów (w tym dwa z innych zarządów), co zgoła było nieco dziwne, bo na co komu wywalać kasę np. na MITROP-ę skoro ktoś PKP zbiera....

---> ZESTAW 'sypialny' TRIX'a
Dostępny wyłącznie we wspomnianym zestawie, a ja wkleiłem tylko zdjęcie Warsa (ale link do strony z całym zestawem). W każdym razie - tam już ten zestaw nie jest dostępny - jest wyprzedany. Jak w większości sklepów zresztą.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#51
co zgoła było nieco dziwne
Mnie to nie dziwi (co nie znaczy, że mi się podoba), teraz bardzo często producenci oferują modele wyłącznie w zestawach, stanowiących cały lub część konkretnego pociągu. W H0 L.S. Models oferował takie zestawy złożone nawet z 8 wagonów.
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#53
Skoro nikt nie wklejał, to ja pokażę cały zestaw 15698 z zapowiadanym na 2017 rok WARS-em. Nie powiem, bardzo ciekawy :)

DSCF8896_male.jpg


DSCF8901_male.jpg


DSCF8902_male.jpg


DSCF8904_male.jpg


Nie powiem, zestaw elegancki :)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.495 33 0
#55
Co tu dużo mówić. Gratuluję zakupu. Zestaw ładny i napewno cieszy oko kolekcjonera :) może kiedyś i ja go wyrwę :)
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#58
Nie powiem, że się nie spodziewałem, ale jestem na pewno mile zaskoczony w te wakacje :eek:

To się nazywa nowość:cool:

Modellbahn Union wypuściło dwie dwuosiowe węglarki Omm 34 Wddo w szarym malowaniu PKP z III epoki :)

Pozwolę sobie przytoczyć zdjęcie ze strony MU:

MU-N-G34004: Wddo (Omm 34) PKP Epoche III, 0304642


MU-N-G34005: Wddo (Omm 34) PKP Epoche III, 0304588


W DM-Toys za 25 euro sztuka. Tu i tu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62
W
Tabor 166

Podobne wątki