• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2018 w N

Reakcje
35 0 0
#74
Ale przecież grafika pokazywała modele w H0, z dawnych form Klein Modellbahn, które są wagonami naprawdę eksploatowanymi na PKP,
ten model Fleischmanna z oryginałem, który udaje ma tylko tyle wspólnego, że oba to czteroosiowe węglarki Eaos ;)
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.058 140 0
#76
...które zapewne też są przemalowanką wagonów FLM 8318 lub podobnych.
8318 ma oświetlenie końca składu, nie kojarzę "drewnianej" wersji wagonu bez tego gadżetu,


Zresztą odnoszę wrażenie, że dostępne zdjęcia setu NS są również grafiką z Ho.
No chyba, że FLM nagle zaczął robić poręcze hamulcowych w wagonach w N.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.415 71 3
#77
Tak mnie coś natknęło... dumałem dumałem i ta dam...
...forma jest jednak po agro tiuningu... doszła tablica przestawcza hamulca zespolonego....( czerwoną ramką zaznaczyłem jej brak na wagonie sprzed ...ok 15 lat?? numer 25122 jak coś)
tab prz.jpg

...chyba, że baza się zmieniła przez tyle lat...
liczenie owiec.gif

Pozdrawiam,
 
Reakcje
35 0 0
#79
Specjalnie podałem link do sklepu, w którym są zdjęcia modeli, a nie wizualizacje polegające na wklejeniu fotografii modelu w H0, wagony obecnie dostępne jak widać na podlinkowanym przeze mnie zdjęciu różnią się nieco od tego pokazanego przez Miśka i nie posiadają sygnałów końca składu
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.058 140 0
#80
25122 jest modelem tłuczonym kilkanaście lat, z różnymi numerami bocznymi, a nawet z mieszanymi epokami.
Moje dwa też nie mają tablic przestawczych.
Ale tablice są na modelu Fleischmana i tu pewnie jest rozwiązanie.

Po połączeniu się Fl + Roco, wybrali pewnie jedną formę do dalszego wykorzystania?

wagony obecnie dostępne jak widać na podlinkowanym przeze mnie zdjęciu różnią się nieco od tego pokazanego przez Miśka
Spisek został wykryty ;)
i nie posiadają sygnałów końca składu
To był akurat wagon przykładowy ;) Nie spotkałem się z takim drewnianym, mam tylko "blaszaki".
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62
W
Tabor 166

Podobne wątki