• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2018 w N

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.297 23 0
#43
Z czystego kronikarskiego obowiązku. Talboty Fleischmanna wstępnie planowane na 30 tydzień roku ...
Ja już nawet przestałem sprawdzać na stronie Fleischmanna, żeby się nie wkurzać, że znowu o kolejny tydzień przesunęli ... . Tymczasem dzisiaj zaglądam do poznańskiego sklepu Lokomotyw i ... NIESPODZIANKA!
Poniżej świeżutkie, jeszcze ciepłe i pachnące ;) talboty PKP-Cargo:

ALA_2018_12a.jpg


ALA_2018_12b.jpg


ALA_2018_12c.jpg


ALA_2018_12d.jpg


ALA_2018_12e.jpg
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#48
Na modelmani z kolei jest informacja przy secie wagonów (Eaoes/Eamos??), że wagony dostępne od 24-9-2018 za 197pln...
Mam nadzieję, że to nie jakiś fejk...

Pozdrawiam,
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.039 18 0
#50
^^ Licząc grudzień wyjdzie idealny rok opóźnienia ;)

Ja już nawet przestałem sprawdzać na stronie Fleischmanna, żeby się nie wkurzać, że znowu o kolejny tydzień przesunęli ... . Tymczasem dzisiaj zaglądam do poznańskiego sklepu Lokomotyw i ... NIESPODZIANKA!
Poniżej świeżutkie, jeszcze ciepłe i pachnące ;) talboty PKP-Cargo:
Ja się zastawiałem, czy kupić dwa czy trzy zestawy, a tu takie coś :cool: Skoro już wydali tabloty, to może dociągną skutecznie do wydania vectrona. Faktycznie niespodzianka z ich strony po około 10-tygodniowej obsuwie.

Na modelmani z kolei jest informacja przy secie wagonów (Eaoes/Eamos??), że wagony dostępne od 24-9-2018 za 197pln...
Mam nadzieję, że to nie jakiś fejk...
Eaos. Akurat ja na stronie widzę kwotę 218,40zł ;) Data wskazuje na początek 39 tygodnia, czyli zgodnie z planem wydawniczym Fleischmanna. Nie przywiązywałbym jednak do niej jakiejś większej wagi :D
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#55
Ok, wiem...to Nka..., ale co z dzielonymi oknami ja się pytam?? Ikarusy miały otwierane okna pasażera - klimatyzacja naturalna...
Poza tym zajefajne...:D:D:D

Pozdrowiam,
 

DrCodeWizzard

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 2 0
#57
Poogladac mozna. Szkoda tylko ze z PKP jest tylko ten jeden wagonik HO. Zastanawiam sie czy go nie kupic i uzywac do wymodelowania wagonu w N. Mysle ze tez ten zestaw do przewozu bydla pasowalby do PKP Era III po odpowiednich dekalach... ale moze sie myle...?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62
W
Tabor 166

Podobne wątki