• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości 2017

Seb

Aktywny użytkownik
GGM
Reakcje
40 0 0
#6
Mam jedną Nysę od kolegi terebesza i stwierdzam, że na żywo odbiór modelu jest znacznie lepszy niż na zdjęciach. Szczególnie po powiększeniu zdjęcia. Co do adekwatności ceny i jakości się nie wypowiadam.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#7
Kształt i wielkość tej Nysy jest bardzo dobra. Malowanie także bardzo dobre. I tu pełen szacun dla kolegi @Terebesz. Jedyna wada, jak dla mnie, to mleczne szyby. Wyglądają tak, jakby Nysa stała na mrozie i zamarzły jej szyby.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#9
Jak się nie ma co się chce to się chwali co się ma:)Kolega @Terebesz podjął się trudnego tematu i wypełnia lukę modelową jak potrafi bo jak na razie nikt inny Nysy w naszej skali nie robi i chwała mu za to(y) A jak koledzy uważają, że mogą zrobić lepszej jakości i tańsze to do dzieła;)
Chętnie się już piszę na cały komplet;)
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#10
Kupiłem dwie Nyski z poprzedniej serii, jeszcze bez wycieraczek i z "brzydszym" grilem, ale i tak jestem super zadowolony. Pomimo pewnych niedoskonałości te modele coś w sobie mają i na pewno jeszcze coś dokupię. Nie czarujmy się, w makro nawet najlepszy model w tej skali nie wygląda idealnie. To jest żywica i nie łatwo z niej zrobić ładny model.
Tak jak pisał poprzednik zawsze można zrobić sobie taki model samemu lub podrasować te "brzydkie";) od Terebiasza. Myślę że się nie obrazi?
 
Reakcje
19 4 1
#11
Ja kupilem juz 6 nysek od kolegi @Terebesz.
Teraz dotarla milicja, ona jest naprawde super. Szybki sa przezroczyste, nie tak jak te szybki przy pierwszej wersji. Farba jest bardzo dobra. Wygladaja fajnie. Dla mnie cena jest ok, ale to musi kazdy sam wiedziec, ile jest wstanie wydac. I najbardziej sie ciesze, ze wrescie ktos taka nyske zrobil. Bo tak jak kolaga mowi, nie bylo takiej fajnej nyski na rynku. A kto zbiera samochodziki z czasow PRLu, to docenia prace naszego kolegi.
 

Podobne wątki