• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2012 w N

OP
OP
W

wiygN1

Gość
#28
Tak mi się wydaje. "Zwykłego" Husarza Hobbytraina na ebay.de można za 99€ nabyć przy sprzyjających wiatrach.
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#31
Kilka zdjęć z forum 1zu160.net... jakoś mnie nie powala ten model.
 

Załączniki

OP
OP
H

hugwa1

Gość
#34
Ma tez pomalowaną przednią, lotos ma mazy tylko na korpusiku...Nie wiem tez czy biały pas nie powinien na modelu włazić na tłumik.
Niby można wytrawic nowe barierki, przy okazji zrobić delikatniejsze te na końcach....ale to jednak więcej niz tylko nalepic logo Lotosu.
Nie wiem czy to wina oświetlenia ale też jakby kolor inny....

W sumie jednak mi się podoba.
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#35
hugwa napisał(a):
pomalowaną przednią, lotos ma mazy tylko na korpusiku
Acha!
hugwa napisał(a):
wytrawic (...) zrobić (...) ale to jednak więcej
No właśnie. To już chyba bym wolał całą przemalować na barwy Lotosu. Poza tym w perspektywie jest Ludmiła PCC i EastWest oraz Traxx Lotosu - będzie na co wydać pieniądze.
hugwa napisał(a):
jakby kolor inny
To, że cały model jest w nieco innym odcieniu niż oryginał to jeszcze pół biedy. Czytałem na kilku forach niemieckich, że kilka osób twierdziło, że inny jest nieco odcień budy (metal) od barierek (plastik). Swego czasu Roco miało z tym potworny problem w wagonach kieszeniowych. Czołownica ze zderzakami była z plastiku barwionego w masie a reszta platformy metalowa i lakierowana. Tak w oczy kuło, że się pozbyłem...
hugwa napisał(a):
MRCE w jedynie słusznym kolorze jest niezła :)
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#37
To kto robi SA110/SA112?

Formneuheit des 3-tlg. DB Dieseltriebwagens der BR 624 der DB in Ep.IV, Motor mit Schwungmassen, vorbereitet für Sound Nachrüstung, LED Stirnbeleuchtung mit Fahrtrichtung weiß/rot wechselnd, schaltbare Innenbeleuchtung ab Werk.

Verfügt über eine Schnittstelle (belegt nach NEM 658) für PluX12 Decoder, max. Decodergröße: 21,0 x 10,5 x 4,2 mm
 

Załączniki

OP
OP
W

wiygN1

Gość
#40
Podoba mi się, że fabrycznie ma zamontowane oświetlenie wnętrza. Jest także dostosowany do zamontowania dźwięku. Irytują natomiast wielkie symbole na podwoziu (1496-Bild627_L.jpg).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 118
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 166

Podobne wątki