• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2011 w N

  • Inicjator wątku wiygN1
  • Data rozpoczęcia

a_tox1

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ja korzystam z mm... Blisko, zawsze pod telefonem, e-milem, SMS z zaproszeniem do odbioru, odbiór własny, rozliczenie kartą...
Ostatnio brałem FL822204 "Säuretopfwagen mit Bremserbühne, eingestellt bei der PKP" w bardzo zacnej cenie (z rabatem) - 10dni.
Zamówione w sobotę, Germanie mieli jakieś swoje święto po weekendzie i nie zapakowali w poniedziałek...więc dotarło w środę następnego tygodnia.
Pytałem - przy zamówieniach zbiorczych ceny do negocjacji...
(Uprzedzając pytania - nic z tego nie mam...)
 

kolmod

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Powiem tak, raz wysłał ekspresowo, innym razem (towar był dostępny) czekałem 3 miechy. Zero kontaktu, telefon głuchy, na maile nie odpowiada... ja tam drugi raz nie będę ryzykował. Szkoda zdrowia. Są inne lepsze sklepy z bardziej odpowiedzialnymi właścicielami.
 

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
Cytres napisał(a):
Dostępny ,w modelmani jest dostępny (czas sprowadzenia 7 dni).
Dzisiaj w modelmanii oglądałem przez szybkę pudełka egzemplarz Husarza o statusie "sprzedany".
Z rozmowy z p.Adamem wynikało, że będzie sprowadzał przynajmniej dwie sztuki z drugiego wypusku.

Misiek napisał(a):
No i słusznie, bo to fajna skala ;)
Bardzo...
 

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
Okazuje się, że FL dosłał jeszcze jedną zamówioną sztukę, która miała trafić na półkę.
Ale długo nie leżała, bo szybciutko znalazł się kupiec i zostało złożone nowe zamówienie na jeszcze jedną sztukę.
Nie ma pewności czy ta ostatnia to był drugi wypusk czy pierwszy.
Może się okaże jak przyjdzie ta, która jest teraz zamówiona...
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
Von Fleischmann wurden folgende Neuheitenankündigungen storniert:
(...)
821208 3-teiliges Güterwagenset "Kohlezug", PKP, Ep2
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
W przypadku tego zestawu to już niestety chyba nic nie oznacza... anulowali :-( Pewno zbyt mało zapytań od sklepów o ten zestaw było :-(
 

a_tox1

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
A ja już miałem zamówiony...na jakieś 99.9%.
Chociaż... W zasadzie FL nie zdjął tego ze swoich stron...
Brak za to informacji, że miało by być ewentualnie w 2011...
Chociaż status jest "In nachprodukzion" + żółty kwadracik.
A to oznacza: "Standardartikel - Derzeit in Nachproduktion, bitte beim Haendler bestellen"
A to oznacza: "... , proszę zamawiać u przedstawicieli handlowych."
Znaczy trzeba zamawiać, żeby jednak wyprodukowali.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 118
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62

Podobne wątki