• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2011 w N

  • Inicjator wątku wiygN1
  • Data rozpoczęcia
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#81
Fleischmann miesza:
• TKp1 od wielu tygodni wisi na statusie In Nachproduktion.
• 2 klasa BWE też taki już zyskała.
• Taurus PICu nagle wskoczył na Verfügbar.
• Podobnie kwasiarka.
• Zestawowi węglarek Wddoh zniknął Liefertermin.
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#87
W temacie kwasiarki mam dwie wiadomości. Dobra jest taka, że oznaczenia są wykonane na podstawie rysunków Maestro KK. Zła jest taka, że na rysunkach Krzysztofa była budka hamulcowa... Ciekaw jestem, czy da się takową przełożyć z innego modelu w sposób w miarę bezbolesny. Mam nadzieję, że model jest skonstruowany modułowo i da się zamienić jeden pomost bez budki na drugi z budką.

[glow=orange]Czy ktoś ma taki model w dowolnym malowaniu i może potwierdzić lub zaprzeczyć moim domniemaniom lub pożyczyć wagon w celu oględzin?[/glow]
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#89

Załączniki

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.413 7 1
#95
Z nowości 2011 mam SM42 i SM48 w N jako zestawy do samodzielnego monatżu. Chętnych zapraszam na PW. Obecnie mam 6 zestawów SM48 (blacha+kalki) po 175zł+ przesyłka.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 118
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62

Podobne wątki