• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2011 w N

  • Inicjator wątku wiygN1
  • Data rozpoczęcia
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#46
wiygN napisał(a):
Pierwsze koty
Ciekawe czy tylko pierwsze koty mają lordozę pomostu (prototyp tez miał) czy to tak już zostanie.
Wkurzające. Czołownica tez jakaś koślawa.
Nie napisali z czego jest odlany kocioł, jeśli z szajsmetalu to troszku trudniej by było zrobic dobre drzwi dymnicy.
wiygN napisał(a):
niezupełnie od czapki
Ale jednak trochę tak...
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#47
hugwa napisał(a):
ładna beczka
Ano!
hugwa napisał(a):
lordozę pomostu
Trzeba poczekać aż na ebay.de pojawią się zdjęcia fizycznych produktów. To co jest na stronie FLM może ciągle być fotoszopingiem zdjęcia krzywego prototypu.
hugwa napisał(a):
Zapewne właśnie tak...
 

Załączniki

OP
OP
D

DaK

Gość
#49
Widziałem już tego żywca.
Osobiście przyglądam się wagonowi od Brawy co by go przerobić na 120a.
Wiem że trzeba by przy tym trochę porze¼bić i skrócić o 12 mm ale to łatwiejsze niż zrobić od podstaw nowy wagon.
Chyba sprowadzę na testy.
 

Załączniki

OP
OP
H

hugwa1

Gość
#52
Mam nadzieję że Krzysiek nie zobaczy postu Dawida, bo go szlag trafi nagły na miejscu. Na każdym forum wyliczał co trzeba zrobić żeby to wyglądało jak 120A.
 
OP
OP
D

DaK

Gość
#53
A niech czyta. Ja dokładnie wiem co tam trzeba przerobić żeby coś z tego wyszło.
 
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#55
Ma bardzo ładnie zrobione przejścia międzywagonowe i sprzęgi ogrzewania. To już coś. Okna też ładne.
 
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#57
Pomijając jego nieprzydatność do przeróbek to jeśli jest zrobiony jak na zdjęciu to i tak bardzo zacny model. Jak będziesz go miał to chętnie pomacam. Zwłaszcza te bebechy na czole mnie ciekawią.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 118
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62

Podobne wątki