• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Nowości 2011 nie-PKP

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#2
Re: Nowości 2011 (nie PKP)

Wspaniale, powinno się zatem już niedługo zaroić na makietach i w kolekcjach od tych modeli. :D
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#3
Po zapowiedziach Piko, Roco i Fleischmanna są tez już zapowiedzi Trixa i Marklina.
Podobnie jak w przypadku Piko bez rewelacji w H0, w dodatku jak dla mnnie za duży nacisk postawiono na sety.
Ale muszę podkreślić, że zapowiedzi Marklina w skali 1 robią wrażenie: 4osiowe pruskie boczniaki, schurzeny i umbauwageny - to musi wyglądać.
 

OLF

Znany użytkownik
Reakcje
1.251 32 10
#8
Pojawił się też katalog Fleischmanna, a w nim m. in. zapowiedź nowej konstrukcji platformy R02. Najwyraźniej platformy są teraz w modzie, bo niedługo powinny być dostępne platformy Rr20 Austauschbauart Brawy, a i Maerklin zapowiedział nową formę tego samego modelu (po kiego grzyba?).
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#11
To ciekawe, zaraz po poście CoCu kliknąłem w ten link i pojawił się katalog nowości Jouef. Nie miałem wtedy czasu, by go studiować, dopiero teraz spróbowałem jeszcze raz i faktycznie "not found". Dziwne...
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#13
W tym roku nowosci raczej niewiele. A te które są należą do dość specyficznych, jak bagażowy wagon motorowy czy pociąg piętrowy.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#16
No i żebyć dokładnym trzeba wymienić badeńskie 4-os. wagony przechodnie, wagon zbiornikowy doprzewozu pyłu weglowego z H0.
Całą gamę nowości w H0e.
I potem wejście Liliputa w N. Jakoś mi się chyba nie rzuciło w oczy to "N" przy pierwszym czytaniu.
 
Reakcje
0 0 0
#17
Zawsze była tendencja do ujawniania nowości na targach Norymberskich, teraz coś się widzę producentom odmieniło i pokazują je w styczniu, to po co "Norymberga" jako największa dotychczasowa wylęgarnia nowości?
 

Podobne wątki