• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości 1:64

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ładne autka z nowego doładowania.
Audi, BMW czy Lambo to zupełnie nie mój gust ale modeliki wykonane bardzo ładnie, szczególnie L i BMW są ładnie dopracowane. Sportowe bolidy również dotrzymują jakością reszcie!
Miło popatrzeć na takie autka.
Gratuluję kolejnych nabytków w garażu!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Bardzo fajna miniaturka. Szkoda, że w skali h0 nie robią modeli z wyścigów typu LeMans. Kiedyś robił takie modele Spark, ale obecnie ceny są zabójcze. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Toyota rewelacyjna. Jeszcze lepsza niż Ford. Podoba mi się i to bardzo. Piękne malowanie. (y) Czyżby reflektory przednie się podnosiły? Jeśli tak to proszę o fotkę z otwartymi. ;):)
 
OP
OP
maniac64

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Toyota rewelacyjna. Jeszcze lepsza niż Ford. Podoba mi się i to bardzo. Piękne malowanie. (y) Czyżby reflektory przednie się podnosiły? Jeśli tak to proszę o fotkę z otwartymi. ;):)
Bardzo chętnie ale niestety nie ma takiej opcji :(, okazuje się że są dwie wersje tego modelu: z otwartymi i zamkniętymi lampami .mnie akurat przypadła ta druga ,ale coś znalazłem w necie ...


1989_toyota_celica_gt_four_wrc___white_f___cms_by_deanomite17703cotd-dae3gk1.jpg
Zobacz załącznik 465330 Zobacz załącznik 465331
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Ciekawie wygląda z otwartymi lampami. Dzięki. Pozostaje Ci teraz zdobyć drugą wersję. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Kawał dwudrzwiowego samochodu. Amerykanie w tamtych czasach mięli parcie na duże samochody.