• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości 1:64

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Mustang jest świetnie wykonany jeżeli chodzi o nadwozie, efekt rzeczywiście psują tylko koła. Trochę dziwne bo przecież GL ma całą serię tych Mustangów z kołami jak trzeba, a tu taka wpadka. Może trzeba by wymienić koła...
Ale modelik fajny!!
 
OP
OP
maniac64

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Mustang jest świetnie wykonany jeżeli chodzi o nadwozie, efekt rzeczywiście psują tylko koła. Trochę dziwne bo przecież GL ma całą serię tych Mustangów z kołami jak trzeba, a tu taka wpadka. Może trzeba by wymienić koła...
Ale modelik fajny!!
na pewno o tym pomyśle ,bo lubie ten rocznik forda mustanga
[DOUBLEPOST=1473250748][/DOUBLEPOST]
DSC00603.jpg
DSC00604.jpg
DSC00605.jpg
DSC00601.jpg
DSC00606.jpg
DSC00611.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Porsche Carera to jeden z ciekawszych samochodów. Lubię go. A model bardzo fajny i ciekawie wygląda w czerwieni. Pasuje ten kolor do tej miniaturki. (y)
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Mazda Cosmo jest urocza! Nie wiem czemu ale mi się z Jetsonami kojarzy. Ale autko jest bardzo ładne a modelik naprawdę udany. Osobiście widziałbym ją tylko w innym kolorze, bo trochę się gubią detale, ale i tak jest świetna:)
Porsche Kyosho to miałem okazję oglądać na żywo (żółte) i to świetny modelik. Dobrze udało się zachować proporcje nadwozia. Polecam Ci jeszcze 964 Turbo od Kyosho, bo jest jeszcze fajniejsze (choć chyba trudne do zdobycia...).
Gratuluję pięknych nabytków!!!