• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości 1:50

Reakcje
0 0 0
#3
Cieszę się ogromnie, jak w tamtym roku na MT pokazali sam ciągnik to pomyślałem, że to byłby świetny model i chciałbym taki mieć :) W tym roku na MT już cały zestaw i tym ciekawiej.. No i mamy to! Będzie model :D Zwłaszcza że Dragon Age'a już mam od pewnego czasu i pozostaje jeszcze zdobyć Hot Rod'a :p Swoją drogą, mogłoby powstać więcej takich poloników :p
 

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#14
Szkoda że nie sam ciągnik,tylko w zestawie.A wydać te 228 euro to jest wydatek jakby nie patrzeć,kurcze model robi wrażenie...
 

Paris

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Słyszałem ,ze Intra wraca z powrotem do barwy niebieskiej wiec ciekawe jak będzie wyglądał model. Niebiesko srebrny z czerwonym paskiem czy taki zestaw jak na zdjęciu.
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
#20
Intra nie wraca do swoich barw, ponieważ nigdy ich nie "opuściła". To tylko kampania, parę zestawów Scanii oraz Mercedesa.
43590288_2319739038101480_6325296429577273344_o.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 7

Podobne wątki