• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowość TOLOLOKO Star 660 - nie z Chin

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#1
Witam.

Mam przyjemność zaprezentować nowy model z manufaktury TOLOLOKO:

STAR 660 z nadwoziem warsztatowym.

Szoferka i nadwozie wyfrezowane cyfrowo w TOLOLOKO.
Koła już pokazywałem wcześniej.
Grill sobie jeszcze optycznie pogłębimy - na razie tylko jedna warstwa blaszki fototrawionej.

:D
Wasz Tolo
 

Załączniki

A

Adam-H0

Gość
#3
Tolek nie musisz juz pisac ze nie z CHIN - jeszcze troche i ty bedziesz tam mogl spokojnie wysylac modele - ja mam pierwsze zamowienie, co prawda na dwie sztuki, ale w tamtym kierunku jeszcze nigdy nie sprzedawalem. ;)
MODEL tego STARa ABSOLUTNIE SUPER WYKONANY. Popieram Corwina szkoda ze nie 1/87.
:(
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#4
Dziękuję Koledzy! :D

Modelik STARa wycisnął z nas dużo potu i inwencji. Myślę, że to nr 1 w modelach polskich pojazdów w skali 72.
Star 266 mu niewiele ustępuje. Przede wszystkim tam jest z kolei więcej ręcznego rzemiosła wysokiej próby.

Wersja "kit" będzie kosztowała 170 zł. W jej skład wchodzą wysokiej jakości odlewy żywiczne, blaszka fototrawiona, folia na szybki, pręciki i kalkomania. Koła tego modelu to poezja.
Instrukcji nie ma kto narysować. Będzie za to step by step fotograficzny przewodnik po modelu.

Model STARa 660 wprowadzimy na wygłodniały rynek pod koniec października.
Zaraz potem wersję ze skrzynią. Prototyp tejże odlewamy w przyszłym tygodniu.

Co do H0 - to wredna skala w tych modelach. Mało i tak widać, a oczekiwania są że ho ho.. Czyli H0 :D

Model gotowy na podstawce w witrynce to inwestycja kolekcjonerska za 300 zł.

Pozdrawiam i zapraszam.
Wasz Tolo
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#5
A co ze skalą 87? Ostatnio coś biednie. Może byś się pokusił o Rosomaka? Masz już go rozpykanego w 1:72, to i 87 nie powinno być problemu... choć jak znam rynek to z tego biznes byłby żaden... bo u nas to tylko III epoka...

A 1:72 naprawdę piękne... niby tak blisko.. a jednak możliwości dużo większe.
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#6
Rosomak w H0 już był.

spier...lony... 8)
nie mam chęci do tego kwasu wracać.

Co do jedynie słusznej skali to nowości także są! Nieukończone brygadowce STARa, leśniki, pożarnicze, osinobusy i cuś tam jeszcze.

TOLO walczy!

:D
 

Podobne wątki