• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości 2020 w N

OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.036 18 0
#61
No ciekaw jestem co wywalą a co przesuną.
To jak z tymi platformami Res?
:)
Na razie kolejne przesunięcie Res-a Trixa na trzeci kwartał 2020.

W przyszłym tygodniu zgodnie z planem powinny się pojawić Res-y Fleischmanna. Zobaczymy, czy w tej sytuacji jest to termin realny.
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 23 0
#64
Dzisiaj w "Lokomotywie" odebrałem Res-y Fleischmanna.

ALA_2020_05a.jpg


ALA_2020_05b.jpg


ALA_2020_05c.jpg


Napisałbym, że ładne, ale niestety, trochę lipa jest z oznaczeniami. Zamiast na tablicach, zostały namalowane bezpośrednio na burtach wagonu ... :mad:

ALA_2020_05d.jpg


Dlaczego tego nie można było zrobić tak, jak Roco w H0 (czyli tablice z oznaczeniami w formie trawionek, do samodzielnego montażu)?
 
Ostatnio edytowane:

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#65
Widzę że lekko się wyginają.... czy to prawda, czy tylko złudzenie optyczne.

Co do oznaczeń to te blaszki pewnie by podniosły znacząco cenę..... Lepszy rydz niż nic póki co :) Ja swoje pewnie jutro odbiorę.
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.036 18 0
#71
Moje dzisiaj dotarły. Może i nawet w jednym wagonie jakiś banan jest. Ani mnie to ziębi, ani mnie to grzeje.

Faktycznie napisy fajniej by wyglądały np. w innym układzie oznakowania wagonu Oma, ale dopóki mnie to nie będzie mocno przeszkadzać, to zostaje jak jest. Jak się *)@*$)*@, to w ruch pójdą dodatkowe wstawki z kalkami. Póki co, to i tak będą w pudełkach, bo się w gablocie nie zmieszczą ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#72
Mam i ja. Patrząc na nie z odległości metra uważam że są ładne. Najbardziej się cieszę z odcienia niebieskiego jaki mają..... bałem się że jest taki jasny jak na zdjęciach u kolegi @ALA. Kwestie opisu na burtach można łatwo poprawić jak ktoś ma mega z tym problem ;) Ja nie. Myślę że ta niedoskonałość zniknie w ilości taboru jaki u mnie będzie się przetaczał. Na dniach je wyjmę z pudełka i zrobię testy na torze. Jestem ciekaw czy tu jest wszystko w porządku ;)
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.036 18 0
#80
Euro poszło na tyle do góry, że bez promocji to cena akceptowalna. Gdzieś w niemieckich sklepach było taniej, ale po doliczeniu przesyłki do Polski wychodzi jak u nas.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 8
Tabor 24
W
Tabor 62
W
Tabor 166

Podobne wątki