• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowe perony po przebudowie

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Stacja_kolejowa_Oława_-_perony.jpg
Jak w temacie. Czy ktoś już taki budował na swojej makiecie , ewentualnie ma może zdjęcia swoje lub cudze takich peronów? Przykład powyżej-stacja Oława.
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#2
received_m_mid_1388173467590_2b61086a3a00d8cc65_0.jpeg
Fajne. Do zrobienia z kartonu. Różowy karton na laser w celu nacięcia kształtów bruku :) a potem zabawa pastelami:) kiedyś podobny budowalem:)
 
Ostatnio edytowane:

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#4
Fajne. Do zrobienia z kartonu. Różowy karton na laser w celu nacięcia kształtów bruku :) a potem zabawa pastelami:) kiedyś podobny budowalem:)
No właśnie czekałem, aż pokarzesz swoją stację. Również podłączam się z pytaniem o miejsce wykonania takiej obróbki laserem (podczas jakiejś bitwy międzygalaktycznej ;):)) i dodać nowe pytanie: czy coś się zmieniło w kwestii Twoich prac nad modułami? Czy wracasz do Hobby pełną parą?
mair81. Przepraszam, że w Twoim wątku pytam o dodatkowe sprawy.:mamdola:
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#5
Hey. Rozrysowalem sobie w corelu (autocada nie potrafię, ale corel do wycinki wystarczył, w corelu łatwo było zachować skale;-) ) znalazłem w Bielsku firmę, która wycina laserowo stwierdzili ze bez problemu:) karton kupiłem w sklepie dla artystów :) Sam byłem ciekaw jak to wyjdzie a Wyszło bardzo fajnie :) płyta peronu wykonana jest z tego naciętego kartonu owiniętego na płytę hips 1.5 mm (przyklejałem taśmą dwustronną ) po przyklejeniu starłem szarą kredkę pastelową i wtarłem proszek bardzo miękki pędzlem . Wygląda to super bo w rowkach Po cięciu sprawie wrażenie spoiny :) całość utrwalałem flexatywą matową kupiona w Leroy.

BSTOK ::) wróciłem wpełni do pasji:) ale i w H0 i w 1.1:) Tamta stacja odeszła w niepamięc:-( Należę obecnie do Beskidzkiej Grupy Modelarskiej... Budujemy z chłopakami moduły :) ja robię kawałek szlaku :) Stację będę budował na nowo w formie dioramy do gablotki :)
 

Podobne wątki