• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowa modernizacja ET22 w ZNLE Gliwice ?

A

Anonymous

Gość
#42
jesli dostaniemy licencje na wykorzystanie wzoru przemyslowego(czy jak to tam sie nazywa) i znajdziemy odpowiedni naped to pewnie zrobi sie kilka sztuk jezdzacych, statyczne odpadaja, wklad pracy w wykonanie takiego modelu(statycznego) jest nieadekwatny do zarobku, a jezdzacy z oswietleniem w barwach pierwszego (byc moze ) uzytkownika, to juz rarytasik, za ktory ....
Narazie juz nie chce mi sie patrzec na nie , mam koszmary po nocach , ciagle widze te setki czesci do poskladania.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#43
Czy w temacie lokomotyw dzieje się coś nowego?

To znaczy, po pierwsze czy są jakieś postępy w pracy nad tymi maszynami? Czy wiadomo, kiedy będziemy mieli szanse je ujrzeć na torach? Szukałem jakiś nowych informacji na ten temat, ale nic ciekawego nie znalazłem.
Tutaj plik PDF, z ciekawą wizualizacją, której wcześniej nie widziałem:
http://www.ec-e.pl/dok/Lokomotywa_E6ACT_wer2.pdf


Darek W, a jak modele, które budowałeś? Czy wiadomo już coś więcej na temat ewentualnej możliwości nabycia takowego? Nawet wersji statycznej.
 

pyro

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
#44
Z tego co mi wiadomo, to praca nad jej montażem ostro wre. Lokomotywa ma być poskładana w całości na targi Trako w Gdańsku, więc tam będzie możliwość jej zobaczenia na żywo. Później zaczną się testy jazdy próbne i cały proces dopuszczenia do ruchu.

Pozdrawiam.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#45
Darek W, nie odpowiedziałeś mi na moje pytanko ostatnie, a tym czasem lokomotywa w oryginale już się na torach pojawiła właśnie.
A zatem spytam jeszcze raz. Jak tam z dostępnością modelu tej lokomotywy? Czy jest możliwe jakoś wejść w posiadanie takowego? Bardzo mnie to interesuje.
 

Podobne wątki