• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Nostalgia

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#63
WOW! Bardzo nostalgicznie.... Daf w trzech osiach i w Space Cab-ie jest zaj...ty! Chetnie bym takiego przygarną. Piękna sztuka. Identyczne Renault jeździły w kilku PKS-ach na początku lat 90-tych. Na koniec Angermayr i Ziegler. Ale masz rarytasy , ze wskazaniem na Scanię. Świetne sztuki...
 
OP
OP
RIT8-4

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
#64
WOW! Bardzo nostalgicznie.... Daf w trzech osiach i w Space Cab-ie jest zaj...ty! Chetnie bym takiego przygarną. Piękna sztuka. Identyczne Renault jeździły w kilku PKS-ach na początku lat 90-tych. Na koniec Angermayr i Ziegler. Ale masz rarytasy , ze wskazaniem na Scanię. Świetne sztuki...
Renault kupiłem z myślą że przemaluję go na Pekaesa;) ,ale jak go obejrzałem na żywo ,uznałem że to bardzo ładny model i dzięki takim modelom zacząłem zbierać skała 1-87 (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.556 68 0
#65
Pokazałeś właśnie parking moich youngtimerowych marzeń:love:, trzyosiowy Daf to zapewne Twoja przeróbka bo tan model znam w układzie 4x2,
wyszedł Ci pięknie(y), angermayr wymiata jeden z najładniejszych Dafów w skali z tej serii i dwa razy go przegrałem na e-bay:mad:
Bardzo dobrze że oszczędziłeś Aubry, bo nawet na Pekaesa tego malowania szkoda.
Zieglera mam więc możesz spać spokojnie:ROFL:
 
OP
OP
RIT8-4

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
#71
Witam , Dobry wieczór
Miałem zaplanowane zrobić prezentacje nowszych modeli , ale wyszło jak zawsze , czyli klasyki a nawet bym powiedział ''długodystansowce''
[ Ale to przez kolegę ''Slavi'' ] :p;)
Dzięki Sławku za piękną Scanie 141(y)
DSC08330.JPG

DSC08331.JPG
DSC08335.JPG
DSC08343.JPG
DSC08341.JPG

Pozdrawiam Paweł :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.556 68 0
#72
Piękne klasyki pokazałeś Pawle(y)
Volvo F88 Benntrans zawsze mi się podobał, a tani nie jest, Deutrans można by rzec..., to samo, bardzo fajne barwy przełamujące monotonię
pomarańczy tego przewoźnika, i tu chętnie bym zobaczył niebieskiego MB LP333 tegoż przewoźnika.
Resztę modeli mam bądź też miałem w poprzedniej kolekcji, powiem szczerze..., warto.(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.945 386 20
#75
Kapitalnie wyglądają te staruszki razem. Taki set powinieneś pokazać na dioramie pustynnej, a w tle góry. Wyglądałyby jak na parkingu gdzieś w Turcji, albo w Iraku.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#77
WOW! :eek::D Ta Scania pasuje na tym parkingu wręcz IDEALNIE! Swoją drogą Herpa zrobiła naprawdę BARDZO dobry model w świetnym malowaniu. Dla mnie numerem jeden jeżeli chodzi o szczegóły to oczywiście tabliczki TIR! :)
Jak dla mnie minimalnie za Scanią jest "bunkier" Benntrans. Świetna konfiguracja i sam bardzo lubię przyczepy na bliźniakach. Wspomnę też o dobrze znanym DAfie no i duży klasyk - Magnum Hungarocamion, niezbyt często spotykanej konfiguracji. Piękne modele uzbierałeś! :)
 
OP
OP
RIT8-4

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
#78
Dzieńdobrywieczur :cool:
Po długiej przerwie ,czas na na prezentację . Znowu będzie grubo i o dziwo prawie zero klasyki .;)
Z góry przepraszam że się nie udzielam u kolegów w tematach , ale taki zemnie typ człowieka. :rolleyes:;)
Pozdrawiam Paweł
Iveco S-Way Omega Pilzno
DSC09370.JPG
DSC09372.JPG
DSC09376.JPG
DSC09373.JPG
DSC09379.JPG
DSC09380.JPG
DSC09382.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#80
Z każdym następnym zdjęciem szczęka mi opadała . Same świetne modele pokazałeś . Iveca świetnie sie prezentują . Omega wyszła wyśmienicie , natomiast to malowanie historyczne jest kapitalne. Renault w malowaniu sportowym równie piękne . Jeśli chodzi o scanie , to ta Panasa od dłuższego czasu mi się marzy . Natomiast Nancy Graf jest obłedna i chciałbym ją mieć .