• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Nostalgia

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#83
Paweł pięknie wywalił drzwi forum z buta... :ROFL::ROFL::ROFL: "Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili... " :ROFL::ROFL::ROFL:
Iveca naprawdę godne uwagi ale dalej to już miód na moje oczy. :D Graf i bez tych "ulepszeń" jest mega kozak. Jeden z fajniejszych modeli wg. mnie. Ten P&O niepotrzebnie Ci sprzedawałem, bo "kopiujesz" moje pomysły! :ROFL::ROFL::ROFL: Ja bym w tym zestawie jeszcze tył pokazał, bo wbrew pozorom tam też jest ciekawie. Tak poważnie, to świetny pomysł! ;) Na koniec Panas. Scania MEGA trudna do zdobycia. Piękny zestaw Ci wyszedł, a i ładunek bardzo słuszny.
Witaj Kolego z powrotem! Obyś częściej robił TAKIE prezentacje. :)
 
OP
OP
RIT8-4

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
#84
Dzięki koledzy za odwiedziny (y) Oj tak jak widzę Panas ma wzięcie tylko brak modeli ,a szkoda . Ja na swój egzemplarz czekałem prawie 10 lat ,a w sumie to naczepa :p i ładunek się znalazł ,tylko z pociągami jest problem . One też wciągają :X3::D Sławek, ja się ciągle dziwię, że mi sprzedałeś ten kontener :niepewny: Nawet nie bróbuj , nie oddam !! :p:ROFL:
 
OP
OP
RIT8-4

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
#85
Witam , dzisiaj tak na szybko .
Takie bardzo ważne ostrzeżenie , aby nie zostawiać modeli na dworze , w szczególności teraz gdy często pada deszcz, bo można się ciężko zdziwić i na drugi dzień zastać coś takiego :X3::niepewny::eek: Ja się pytam i co teraz ? :ROFL:
DSC00276eee.JPG
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
#88
Paweł musisz częściej pokazywać modele i każdy osobno bo na takiej prezentacji kilku razem ciężko się skupić na pojedynczym;)ale wróćmy do modeli Mb IntVeen bardzo fajne malowanie,Rico to już klasyka a Daf super ma malowanie(y)gratuluję.
 
Reakcje
10.671 67 1
#90
Fajne kąski pokazałeś . Ta scania rico mi wpadał w oko i ten mercedes z tank kontenerem bardzo fajny . Co do scanii 4 z BDF to jest genialna . Tylko nie wiem dlaczego , ale ja bym ją widział przerobiona na taką co jabłka przemysłowe wozi :D
 
OP
OP
RIT8-4

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
#95
Dziękuje Panowie za wszelką aktywność w moim temacie :)(y)
''Niestety'' musicie się przyzwyczaić do takiej prezentacji ;), jakoś pojedyncze zdjęcia to nie w moim typie !
Większość modeli jest znana z innych tematów , więc myślę że nie ma aż takiej wielkiej potrzeby .