• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Norymberga 2007

A

Anonymous

Gość
#1
Witam.
Zapraszam do odwiedzenia mojej ekspozycji na targach Spielwarenmesse Nuernberg 2007.
Hala 7A stoisko A177.
Wystawiam się dzięki uprzejmości firmy ADP Modelle - do kolekcjonowania jej modeli zachęcam.

Ze zdumieniem odkryłem, że wśród tegorocznych wystawców nie będzie firmy Roco !
Czyżby było aż tak źle?

Trzymajcie kciuki!

Tolo
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#5
Wrociliśmy zmęczeni jak nie wiem co, ale szczęśliwi.
To jest jednak wyzwanie.

W gablotce TOLOLOKO "PL Meistermodelle" :twisted: prezentowalem nie tylko swoje modele ale także:

APM - Ursus A wz. 1929 w skali 1/43,

KLUBA - słupy i trakcja elektryczna,

WM-Model - most Jastrzebie, stopnie, kiosk Ruchu i budke telefoniczna i bajery w TT i N,

Stangel - Wittfeld (skala 0 i II ) , stanowisko parowozowni ( I ) i wieża wodna ( I )

Reasumując: taki już sobie Tolo jestem, że bez zbędnego pierdo...nia każdemu pomogiem i łaski nie robię...

Mnie - jak prosilem GP Hobby lub Abera (w sprawie Norymbergi) - to nikt ręki nie podał.
Jak narzekalem, że brać modelarska olewa łódzki Festiwal - to gromy się posypały.
:?:


Panie i Panowie dziękując za spotkania w Norymberdze zapraszam na stoisko TOLOLOKO na następnych targach w terminie 7 - 12 Luty 2008 !
Juą złożyłem aplikację i uiścilem stosowną przedpłatę rejestracyjną.

Następne spotkanie wkrótce - Milan, Sinsheim i Intermodellbau Dortmund 2007!

Potem - Warsztaty ! I pamiętajcie o konkursie WKT.


Tolo

PS. A Roco jednak było. I dobrze. Ale Gagarin mi się nie podobał...
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#6
Kolega Tolo by fotki jakieś wsadził ,pokazał trochę ludziom co w modelarskim świecie piszczy . :grin:
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#7
No dobrze, ale tak bez fałszywej skromności, co ludzie na to wszystko?
Nicht schiessen oder hande hoch?

I czy była Ol49?
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#8
Ludzie na to wszystko - OK!

Trwaja rozmowy z producentami z segmentu "kleinserie" w sprawie kooperacji.
Trwają rozmowy o przeniesieniu produkcji z krajów dawnej unii do Polski.
Otrzymuję zapytania: a taką lokomotywę Pan zrobi? 100 sztuk.... itp
Rozmawiamy w kwestiach pozyskania licencji na najbardziej znane marki.
Sklepy z Francji, Włoch, Szwajcarii, Austrii Węgier i nawet Grecji poświęciły kilka minut na zapoznanie się z warunkami dostaw polskich modeli i z cennikami a także z moją polityką rabatową.
Podchodzę do tego ze sceptycznym entuzjazmem. Robię swoje i nie rzucam słów na wiatr.
Jadąc do Norymbergi mieliśmy z żoną duszę na ramieniu. Mimo iż w końcu, to nie był nasz opierwszy wyjazd. Byłem już w Dortmundzie , w Sinsheim, Kolonii, Berlinie i masę razy w Lipsku a jednak starcie z handlowacami wielkich i znanych marek a także z renomowanymi sklepami było bardzo ciekawą i pouczającą próbą.

Oelek prezentowałem cztery sztuki. Zdjęcia całej rodzinki oelek wkrótce na mojej stronie.
Zamówienia? Są i będą.

Pozdrawiam.
Tolo
 

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#9
zainteresowanie jest i to jest powiadam wam koledzy dobre :D w koncu ktos moze wpadnie na pomysl wiekszego zainteresowania naszym skromnym ale jednak rozwijajacym sie rynkiem modelarskim :) Tolo walcz !! i rob swoje jak to czynisz bo bardzo dobrze Ci to wychodzi pozdrowienia dla stolicy podbeskidzia i do zobaczenia na warsztatch AMEN :grin:
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#10
tololoko napisał(a):
Otrzymuję zapytania: a taką lokomotywę Pan zrobi? 100 sztuk.... itp
Rozmawiamy w kwestiach pozyskania licencji na najbardziej znane marki.
Sklepy z Francji, Włoch, Szwajcarii, Austrii Węgier i nawet Grecji poświęciły kilka minut na zapoznanie się z warunkami dostaw polskich modeli i z cennikami a także z moją polityką rabatową.
...
To gratuluję, kierunek zgodny z przedwojennymi tradycjami polskiego przemysłu lokomotyw,
eksportującego wspaniałe lokomotywy do wielu krajów, dzięki czemu mógł się rozwijać,
bo rodzimy rynek aczkolwiek wygłodniały to ubogi w pieniądze był ;)

Pozdr,
Mc
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 6
Imprezy 0
Imprezy 0
Imprezy 0
A
Imprezy 2

Podobne wątki