• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Norwegia i ciężarówki w obiektywie Mavericka

M

Maverick

Gość
#1
Witam!
W tym temacie będę starał się pokazać co ciekawsze ciężarówki czasem też osobówki spotkane przeze mnie na mojej drodze oraz postaram się Wam przybliżyć "klimat mojego podwórka" czyli kraju w którym mieszkam Norwegii.
Mam nadzieję, że spodoba się Wam to co będę tu pokazywał... a czy się podoba to zobaczymy po Waszych komentarzach.
Tak, więc życzę miłego oglądania.

2.JPG
1.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG


A tu kilka zdjęć ciężarówek "BRING" czyli barw, które uwielbiam:)

IMG_3104.JPG
IMG_3105.JPG
IMG_3608.JPG
IMG_3609.JPG
IMG_3695.JPG
IMG_3696.JPG
IMG_3781.JPG
IMG_3782.JPG
IMG_3783.JPG
IMG_3784.JPG
IMG_3786.JPG


Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Pozdrawiam
Maverick
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#4
Miałem cichą nadzieję i wreszcie doczekałem się na ten Twój temat. Robisz świetne fotki. Bringi jak zwykle ciekawe, ale tym razem najbardziej podoba mi się drugie zdjęcie: piękna autostrada, po prawej parking, na nim zaparkowane osobówki, a na samym końcu, wśród nich zaparkowany prom. Po prostu genialne ujęcie. Gratuluję.
 
OP
OP
M

Maverick

Gość
#5
Cieszę się, że się spodobało i kolejna porcja klimatów norweskich ciężarówek.
Życzę miłego oglądania

P9161084.JPG
P9161087.JPG
P9161088.JPG
P9161083.JPG
IMG_3744.JPG
IMG_3753.JPG
IMG_3754.JPG
IMG_3774.JPG
IMG_3791.JPG
IMG_3793.JPG
IMG_3795.JPG
IMG_3796.JPG
IMG_3798.JPG
IMG_3799.JPG
IMG_3846.JPG
IMG_3848.JPG




Jeśli okaże się, że temat się spodoba a taką mam nadzieję to będzie ciąg dalszy. Tak, więc czekam na Wasze komentarze i opinie.

Pozdrawiam
Maverick
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#7
Bringi rzeczywiście ładne. Ta zieleń nastraja tak wiosennie. Fajnie wyglądają te z kangurami.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#8
To chyba będzie mój ulubiony temat. Nie byłem już w Norwegii ponad 6 lat, a prawie 3 lata miałem przyjemność pracować w tym pięknym kraju( legalnie i za dobrą kasę)
Pokazujesz rewelacyjne ciężarówki nie zapominaj tylko też o pięknych widokach.
 
OP
OP
M

Maverick

Gość
#9
Dzięki za komentarze i mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej;)
Dziś taka mała aktualizacja tematu a na początek zdjęcie ciągnika do niedawna mojej własności rzec można klasyka.

IMG_2279.JPG


A tu już prawdziwy klasyk w barwach "frionor" które nastepnie zmieniły nazwe na "Sties" a nastepnie na "Norcargo", które obecnie również zmieniły nazwę ale też swoje tradycyjne barwy niebiesko-biało-czerwone na zielone i weszły w skład firmy "Bring";).
Ten klasyczny zestaw udało mi się sfotografować jakiś czas temu na drodze ekspresowej E6 pomiędzy Oslo a Trondheim łamiąc przy tym przepisy drogowe ale warto było;)

P6150275.JPG


A na koniec Scania mojego znajomego

IMG_3843.JPG


IMG_3845.JPG


Mam nadzieję, że i tym razem się podobało i czekam na Wasze komentarze.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#10
Scania Vabis jest prześliczna warto było łamać przepisy.:)
Super ciężarówki pokazujesz ten Mercedes 8x8 to wspaniała maszyna a i Scania znajomego niczego sobie.
Podniosłeś poprzeczkę i teraz masz utrudnione zadanie bo czekam na więcej.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#11
Scania Oldtimer piękna i jak dobrze utrzymana. Natomiast druga Scania w bardzo ciekawym malowaniu. Świetnie komponuje się ten kangur do całości malowania.
Piękne foty.