• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Noch VS PECO

LordVegetos

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
176 0 1
#1
Witam wszystkich!

Mam mały problem. Interesuje mnie zakup elektrosadzarki. Produkt wszystkim znany NOCH niestety koszt dość spory.
Natomiast znalazłem przypadkiem inny produkt i o dziwo dość dobrej firmy PECO.
Co sądzicie? Czy warto


Dość spora różnica cenowa, ten zestaw można kupić już za 260 zł. Produkt na rynku UK.

PECO PSG-1 PRO.

Pozdrawiam wszystkich
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#2
W mojej opinii nie warto. Taką sadzarkę mozna zbudować samemu za jakieś 20 zł. Są filmy na youtube. I choc kasy mi nie brakuje to wolę ją spożytkować np na zakup fajnej trawy. Moją (własnej roboty oczywiście) sądzę trawy, robię igły na iglakach i gałęzie na drzweach. Koszt to 12zł za muchołapkę i akurat 20 zł za duze plaskie sitko. I stara butelka dla dziecka. Taka ze smoczkiem. Mam 2 końcówki - szeroką do sadzenia duzych powierzchni i wąską do precyzyjnego dosadzania kęp trawy. Ale mozesz uzyc sitka za 4zł i mieć prostą sadzarkę że tak powiem odkrytą.
 

Cobrix

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
93 1 0
#3

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
#6
Na zdjęciu poniżej elektrosadzarka mojej produkcji z wykorzystaniem generatora WN koszt 9.99€ kupionego na E...de z racj tego iż mieszkam w de. Zasilanie 5V 1A wyjście 40kv
Recepta na wykonanie Luke'aTowan'a.

IMG_20171130_230743.jpg


IMG_20171130_230803.jpg