• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Noc Muzeów Wrocław( Oława ) 2017

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#1
W imieniu Klubu Sympatyków Kolei zapraszamy na Noc Muzeów - 20 maja 2017 roku
Współorganizujemy następujące atrakcje:

Przejazd w Sobotę pociągiem retro prowadzony parowozem i historycznymi wagonami osobowymi na trasie Wrocław Główny – Wrocław Nadodrze – Wrocław Główny.
szczegóły:
http://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/sport-i-rekreacja/35527-noc-muzeow-2017-klub-sympatykow-kolei


Wystawa w Sobotę i Niedzielę makiety kolejowej w Oławie w Sobotę i Niedzielę w Szkole Podstawowej nr 1 w Oławie

wystawa modeli kolejowych (2).jpg



Zapraszamy także na inne wydarzenia w ramach cyklu.
http://www.wroclaw.pl/go/zestawienia/noc-muzeow-2017
 

TTRobert

Użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
25 0 0
#4
Było przepysznie ;-) Kto był, to wie (y)
[DOUBLEPOST=1495713487][/DOUBLEPOST]A byłbym zapomniał, był jeszcze kisiel. Smak do wyboru.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#9
A co tu doceniać jak zdjęcia nieostre. :( A szkoda, bo modele zapewne świetne i tego typu zdjęcia nie pozwalają docenić walorów tych miniaturek. :mad:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#11
Nie malkontent, tylko chciałbym oglądać ostre zdjęcia modeli. Jeżeli w taki sposób traktujesz modele i wklejasz tu nieostre zdjęcia to jest, jak dla mnie, brak szacunku dla modelarzy i producentów. Nie wspomnę o zaśmiecaniu forum i serwera niepotrzebnymi plikami. Naucz się trzymać aparat/telefon nieruchomo jak robisz zdjęcie to i ostrość będzie prawidłowa.
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
#12
Bardzo dziękuję za Twoją mądrą radę. Wywal zatem pliki, które uważasz za spam.
Obiecuję, że się poprawię. Szczególnie kiedy fotografuję moje modele.
To może fotki z niedzieli sobie odpuszczę.... dopóki się nie nauczę. ;-)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#13
Bardzo dziękuję za Twoją mądrą radę. Wywal zatem pliki, które uważasz za spam.
Obiecuję, że się poprawię. Szczególnie kiedy fotografuję moje modele.
To może fotki z niedzieli sobie odpuszczę.... dopóki się nie nauczę. ;-)
Wiem, że prawda w oczy kole, i boli jak ją ktoś mówi, ale niecierpię nieostrych zdjęć, na których nie można zobaczyć żadnych szczegółów. Naprawdę na takie zdjęcia szkoda czasu. Nieostre zdjęcia to są śmieci i jako śmieci powinny lądować w koszu.
Możesz się obrażać, ale mam nadzieję, że zrozumiesz i następne zdjęcia, które wkleisz będą ostre.
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
#14
Hej, ja chyba za stary jestem na focha. ;-)
Pociesza mnie tylko to, że na ponad 700 pozytywnych ocen, jakie przez ostatnie kilka lat dostałem na tym Forum, przynajmniej kilka dostałem właśnie za fotki które tu ku uciesze innych wkleiłem.
Twoje uwagi nasunęły mi pewną myśl - to miała być relacja z imprezy, a więc zapewne plany ogólne byłyby tu właściwsze.
A jeśli chodzi o szczegóły modeli o których piszesz - zapraszam na naszą kolejną imprezę - nie ma to jak spojrzeć z bliska...
 

Podobne wątki