• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Noc muzeów - Koleją kaszubską nad morze

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#1
W dniu 17.05.2014 r. odbyła się prezentacja ruchomej makiety kolejowej w skali H0 (1:87) w ramach Nocy Muzeów w Centralnym Muzeum Morskim w Gdańsku. Temat przewodni prezentacji: "Koleją kaszubską nad morze". Podczas 30 minutowego pokazu zwiedzający mogli poznać jak pracowała kolej na przełomie lat 1960/1970 za dnia i w nocy. Na makiecie zaprezentowano oświetlone stacje: Lewin Leski oraz Pawłowo natomiast po makiecie poruszał się oświetlony, zwaloryzowany tabor kolejowy. Makietę przygotowały dwie grupy modelarskie: PMM H0 Polska Makieta Modułowa H0 oraz Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych. Poniżej kilka zdjęć z prezentacji.
 

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#2
ciąg dalszy ...
 

Załączniki

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#4
Szczególnie ostatnie zdjęcie bardzo mi się podoba, bo coś mi się zdaje, że wiem czyje te zabawki.
 

Podobne wątki