• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Niskobudżetowa latarnia ścienna

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#1
Chciałbym usłyszeć opinię nt. poniżej prezentowanej latarni ściennej wykonanej w moim domowym zapleczu. Na marginesie koszt jej zrobienia wyniósł mnie ok 70gr.
 

Załączniki

enek

Użytkownik
Reakcje
89 3 4
#2
paziu1000000 napisał(a):
Chciałbym usłyszeć opinię nt. poniżej prezentowanej latarni ściennej wykonanej w moim domowym zapleczu. Na marginesie koszt jej zrobienia wyniósł mnie ok 70gr.
Jeśli nie jesteś detalistą i nie zależy Ci na dokładności ( skali ), to może być :roll:
 

arekBR

Użytkownik
Reakcje
59 11 0
#3
Tak ogólnie paziu1000000,to powinieneś strzelić tego posta w oświetleniu makiet. 8) Co do samej lampy :roll:, wolę raczej kupić fachowo zrobione przez KLUBĘ lub OMKIE. Samemu dłubać coś o czym nie mam pojęcia i nie potrafię dobrze wykonać :roll: Nie przemawia do mnie to 70gr. W niektórych przypadkach, lepiej zapłacić parę złoty więcej i mieć pewność, że jest wykonane tak jak powinno być. ;)
 

Załączniki

OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#4
w sumie masz rację, można by scalić wątek z tematem "Oświetlenie budynków".

Z wielką chęcią kupiłbym latarnie od p. Kluby, ale niestety wydać 200zł, na 10 takich masztów nie leży mi teraz, i stworzyłem tzw. substytut zastępczy, który może zostanie w przyszłości zmieniony na właściwy.
 

zbych

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#5
paziu1000000 napisał(a):
w sumie masz rację, można by scalić wątek z tematem "Oświetlenie budynków"..
Też jestem tego zdania zdania
paziu1000000 napisał(a):
Z wielką chęcią kupiłbym latarnie od p. Kluby, ale niestety wydać 200zł, na 10 takich masztów nie leży mi teraz, i stworzyłem tzw. substytut zastępczy, który może zostanie w przyszłości zmieniony na właściwy
Myślę, że niedługo będziesz mógł kupić taniej u innego znanego producenta 8)
 
OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#6
nie wiem, kogo masz na myśli...p. Adama? OMKIĘ? Ci drudzy nie oferują interesującego mnie wzoru.
 

zbych

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
paziu1000000 napisał(a):
nie wiem, kogo masz na myśli...p. Adama? OMKIĘ? Ci drudzy nie oferują interesującego mnie wzoru.
Muszę Cię zaskoczyć, po owocnej rozmowie telefonicznej, gdzie wydusiłem kilka interesujących mnie informacji, właśnie Ci drudzy przymierzają się do tego wzoru ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Budownictwo i pozostała infrastruktura 1

Podobne wątki